Autobus Řím Fiumicino letiště ↔ Porto d'Ascoli

od 349 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Řím Fiumicino letiště

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli jezdí denně 6 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 2.
Autobusovou jízdenku z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli se dostanete autobusem od 919,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Řím Fiumicino letiště - Porto d'Ascoli je 919,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli trvá 3 hodin 45 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Řím Fiumicino letiště - Porto d'Ascoli, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Řím Fiumicino letiště a městem Porto d'Ascoli je 263kms, což autobusem trvá minimálně 3 hodin 45 minut.
Nejlevnější jízdenky na tento spoj seženete již od 919,00 Kč, ceny mohou být ale vyšší během hlavní sezóny, nebo když je autobus plný.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli

Dostat se s FlixBusem z města Řím Fiumicino letiště do města Porto d'Ascoli je tak snadné s 6 přímými spoji denně.
Na trase Řím Fiumicino letiště - Porto d'Ascoli jsou 2 zastávky a cesta trvá minimálně 3 hodin 45 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 919,00 Kč na trase Řím Fiumicino letiště - Porto d'Ascoli. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Řím Fiumicino letiště

Město Řím Fiumicino letiště je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 64 spoji denně z 1 zastávky.

Příjezd do města Porto d'Ascoli

S2 zastávkami, Porto d'Ascoli je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Porto d'Ascoli můžete si vybrat z 25 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Řím Fiumicino letiště - Porto d'Ascoli

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.