Autobus Heidelberg ↔ Praha

od 1 999 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Jízdy:Heidelberg Praha (08.12.2022)

11:55 hod
Heidelberg,,Alte Eppelheimer Str/E-M-Str
Praha,,Zličín
Obsazený z poloviny
1678.00 Kč
12:40 hod
Heidelberg,,Alte Eppelheimer Str/E-M-Str
Praha, Hlavní nádraží
Téměř vyprodaný
1748.00 Kč
12:55 hod
Heidelberg,,Alte Eppelheimer Str/E-M-Str
Praha,,ÚAN Florenc
Téměř vyprodaný
1748.00 Kč
Najít všechny dostupné spoje pro tuto trasu

Autobusové zastávky ve městě Heidelberg

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Heidelberg,,Alte Eppelheimer Str/E-M-Str

Heidelberg Post Waypoint

Heidelberg Pre Waypoint

Objevte všechny destinace

Prozkoumejte mapu
Heidelberg - Praha : Rychlý přehled
Platba přes internet

Ano

Vzdálenost

421 km

Přímé spojení

Ano

Šetrné k životnímu prostředí?

Ano

Často kladené otázky

Jak se dostat z města Heidelberg do města Praha?
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Heidelberg do města Praha jezdí denně 1 autobus. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 3.
Jak koupit jízdenku na autobus Heidelberg - Praha?
Autobusovou jízdenku z města Heidelberg do města Praha si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Kolik stojí autobusová jízdenka z města Heidelberg do města Praha?
Z města Heidelberg do města Praha se dostanete autobusem od 879,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Heidelberg - Praha je 1 169,00 Kč.
Jak dlouho trvá jízda na trase Heidelberg - Praha?
Nejrychlejší autobusový spoj z města Heidelberg do města Praha trvá 6 hodin 39 minut.
Kde je můj autobus?
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Heidelberg do města Praha

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Heidelberg - Praha

Rezervace autobusové jízdenky z města Heidelberg do města Praha s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 38 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 879,00 Kč, průměrná cena jízdenek je 1 169,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Heidelberg a Praha je 523kms, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 6 hodin 39 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Heidelberg do města Praha

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Heidelberg do města Praha odjíždí denně 1 autobus. První autobus odjíždí v 05:31 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 16:06. Nejkratší jízda autobusem na trase Heidelberg - Praha trvá 6 hodin 39 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 879,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Heidelberg

Jste připraveni na cestu z města Heidelberg? Heidelberg je dopravní uzel s 3 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 142 destinací.

Příjezd do města Praha

Začněte plánovat vaši cestu do města Praha. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Praha je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Praha je 8 autobusových zastávek a naše autobusy město propojují s 297 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Heidelberg - Praha

Cestování autobusem na trase Heidelberg - Praha je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.