Autobus Grenoble ↔ Lyon-Saint Exupéry letiště

od 349 Kč

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.
Více informací zde

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.
Více informací zde

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Grenoble

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště jezdí denně 19 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.
Autobusovou jízdenku z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště se dostanete autobusem od 349,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Grenoble - Lyon-Saint Exupéry letiště je 349,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště trvá 1 hodina.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Grenoble - Lyon-Saint Exupéry letiště

Rezervace autobusové jízdenky z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 38 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 349,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Grenoble a Lyon-Saint Exupéry letiště je 88kms, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 1 hodina.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Grenoble do města Lyon-Saint Exupéry letiště odjíždí denně 19 autobusů. První autobus odjíždí v 04:00 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 20:05. Nejkratší jízda autobusem na trase Grenoble - Lyon-Saint Exupéry letiště trvá 1 hodina; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 349,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Grenoble

Jste připraveni na cestu z města Grenoble? Grenoble je dopravní uzel s 4 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 95 destinací.

Příjezd do města Lyon-Saint Exupéry letiště

Začněte plánovat vaši cestu do města Lyon-Saint Exupéry letiště. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Lyon-Saint Exupéry letiště je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Lyon-Saint Exupéry letiště je 1 autobusová zastávka a naše autobusy město propojují s 24 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Grenoble - Lyon-Saint Exupéry letiště

Cestování autobusem na trase Grenoble - Lyon-Saint Exupéry letiště je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.