Autobus Frankfurt nad Mohanem ↔ Würzburg

od 199 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Frankfurt nad Mohanem

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg jezdí denně 10 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.0.
Autobusovou jízdenku z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg se dostanete autobusem od 199,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Frankfurt nad Mohanem - Würzburg je 199,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg trvá 1 hodina 30 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Frankfurt nad Mohanem - Würzburg

Rezervace autobusové jízdenky z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 38 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 199,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Frankfurt nad Mohanem a Würzburg je 120 km, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 1 hodina 30 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Frankfurt nad Mohanem do města Würzburg odjíždí denně 10 autobusů. První autobus odjíždí v 04:45 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 23:59. Nejkratší jízda autobusem na trase Frankfurt nad Mohanem - Würzburg trvá 1 hodina 30 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 199,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Frankfurt nad Mohanem

Jste připraveni na cestu z města Frankfurt nad Mohanem? Frankfurt nad Mohanem je dopravní uzel s 2 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 337 destinací.

Příjezd do města Würzburg

Začněte plánovat vaši cestu do města Würzburg. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Würzburg je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Würzburg jsou 2 autobusové zastávky a naše autobusy město propojují s 118 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Frankfurt nad Mohanem - Würzburg

Cestování autobusem na trase Frankfurt nad Mohanem - Würzburg je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.