Autobus z Flensburg do Drážďany

od 1 449 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Flensburg

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Autobusovou jízdenku z města Flensburg do města Drážďany si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Flensburg do města Drážďany trvá 10 hodin 10 minut.
Z města Flensburg do města Drážďany se dostanete autobusem od 1 449,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Flensburg - Drážďany je 1 449,00 Kč.

Najděte nejvýhodnější jízdenky na trase Flensburg - Drážďany

Cestování z města Flensburg do města Drážďany je levné a snadné, pokud si vyberete FlixBus. Tato dvě města od sebe leží 633 km a nejkratší cesta autobusem vám zabere pouze 10 hodin 10 minut.
Jízdenky FlixBus jsou vždy dobrou investicí, pokud ale provedete vaši rezervaci s dostatečným předstihem, můžete ušetřit ještě více. Rezervujte na naší webové stránce, nebo pomocí aplikace FlixBus a použijte váš mobilní telefon jako jízdenku při nástupu do autobusu. Pokud zarezervujete vaše jízdenky z města Flensburg do města Drážďany v dostatečném časovém předstihu nebo mimo hodně frekventované spoje o víkendech a o svátcích, může cena klesnout až na 1 449,00 Kč. FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů. S 200 destinacemi v naší síti se můžete spolehnout, že vás v pohodlí a za dobrou cenu dovezeme kamkoliv si budete přát.

Cestování z města Flensburg do města Drážďany

Dostat se s FlixBusem z města Flensburg do města Drážďany je tak snadné s 8 přímými spoji denně.
a cesta trvá minimálně 10 hodin 10 minut.
Autobusová doprava je na dlouhé vzdálenosti nejekologičtější způsob cestování a my pracujeme na tom, aby se stala k přírodě ještě šetrnější - naše autobusová flotila podléhá přísným ekologickým standardům, používáme alternativní technologie pohonu a paliva a nabízíme zákazníkům při nákupu jízdenky kompenzaci uhlíkových emisí.
Průměrná cena autobusové jízdenky z města Flensburg do města Drážďany je 1 449,00 Kč, což dělá z cestování autobusem jeden z nejlevnějších způsobů dopravy.

Cestování z města Flensburg

Cestujete z města Flensburg a dobře se tu nevyznáte? Zde najdete všechny potřebné informace.
Flensburg je dopravním uzlem s 1 autobusovými zastávky;43 a autobusy z města Flensburg jezdí denně v rámci státu, tak i dále.

Příjezd do města Drážďany

Cestujete do města Drážďany poprvé? Tohle je vše, co potřebujete vědět:
Drážďany je s 211 spoji a 4 zastávkami dopravní uzel dobře propojený s dalšími destinacemi autobusů FlixBus.

Co očekávat v autobuse na trase Flensburg - Drážďany

Cestování z města Flensburg do města Drážďany na palubě autobusu FlixBus znamená cestovat pohodlně s řadou služeb, které vám jízdu ještě zpříjemní. Většina autobusů má na palubě k dispozici Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a toaletu. Můžete si s sebou vzít jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo na osobu, takže ani při delších cestách nemusíte cestovat nalehko. Veškeré informace o zavazadlech najdete na stránce Zavazadla v autobusech FlixBus. Každý s platnou jízdenkou má v autobuse garantované místo k sezení. Pokud si ale chcete zajistit vaše oblíbené sedadlo, můžete si jej zarezervovat při nákupu jízdenky. Vyberte si mezi klasickým sedadlem, místem se stolkem, nebo sedadlo panorama s lepším výhledem. Kupte si jízdenku na naší webové stránce nebo přes mobilní aplikaci FlixBus. K dispozici vám je několik platebních metod, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.