Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Noční autobusy

Nočním autobusem po Evropě

Naše noční autobusy jezdí denně a vezmou vás do mnoha evropských měst. Bez nutnosti předchozí rezervace se pohodlně dostanete z místa A do místa B! Protože je na nočních linkách méně zastávek než na denních spojích, bude vaše cesta o poznání kratší!

Pokud chcete s kamarády spontánně vyrazit na výlet po Evropě, jednoduše se vydejte na jednu z našich snadno dostupných autobusových zastávek, kde si můžete koupit jízdenku přímo u řidiče. Nezapomeňte však, že čím dříve si jízdenku koupíte, tím výhodnější bude vaše cena! Na palubě autobusu můžete využít našeho servisu a užít si pohodlných, prostorných a polohovatelných sedaček. Máte také možnost si zakoupit občerstvení přímo u řidiče. WC na palubě je samozřejmostí. V našem nočním autobuse jsou elektrické zásuvky a připojení k Wi-Fi, takže můžete během jízdy v klidu sledovat film na vašem tabletu nebo jenom brouzdat po internetu, bez stresu, že se vám vybije baterie.

Nabídka nočních autobusových spojů

 Vyzkoušejte nové noční linky

Jak by se vám líbilo cestovat přes noc z Prahy do Mnichova? Nebo třeba další naší noční linkou z Prahy do Vídně? Díky naší rychle se rozrůstající síti autobusových linek budete mít brzy možnost cestovat přes noc do všech větších evropských měst. Nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho Newsletteru, kde vás budeme o všech nových nočních linkách informovat!

Cestování autobusem FlixBus vás překvapí svou efektivností: v porovnání s auty, vlaky a letadly není žádný jiný dopravní prostředek tak energeticky úsporný a neprodukuje takové množství skleníkových plynů, jako dálkový autobus. Můžete tak v noci projet nespočet měst v Evropě, a přesto se dostat do svého cíle rychle, pohodlně a navíc šetrně k životnímu prostředí!

Noční autobus z Prahy do Mnichova

Naším nočním autobusem z Prahy do Mnichova můžete procestovat spící Českou republiku a Německo rychleji a dorazit tak do bavorského hlavního města dříve, než jakýmkoli jiným autobusem. Bavorská metropole je plná historie a je jedna z nejzajímavějších míst v Evropě, do které se můžete s FlixBusem vydat za poznáním, zábavou, kulturou nebo třeba na nákupy.

Najděte si svůj noční autobus jíž nyní