Autobus z Černá v Pošumaví do Lipno nad Vltavou

od 25 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Černá v Pošumaví

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou jezdí denně 1 autobus. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 2.
Autobusovou jízdenku z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou se dostanete autobusem od 25,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Černá v Pošumaví - Lipno nad Vltavou je 25,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou trvá 14 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Černá v Pošumaví - Lipno nad Vltavou

Rezervace autobusové jízdenky z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 38 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 25,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Černá v Pošumaví a Lipno nad Vltavou je 16kms, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 14 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Černá v Pošumaví do města Lipno nad Vltavou odjíždí denně 1 autobus. Nejkratší jízda autobusem na trase Černá v Pošumaví - Lipno nad Vltavou trvá 14 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 25,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Černá v Pošumaví

Jste připraveni na cestu z města Černá v Pošumaví? Černá v Pošumaví je dopravní uzel s 1 zastávkou a autobusy odtud jezdí do 5 destinací.

Příjezd do města Lipno nad Vltavou

Začněte plánovat vaši cestu do města Lipno nad Vltavou. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Lipno nad Vltavou je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Lipno nad Vltavou jsou 2 autobusové zastávky a naše autobusy město propojují s 9 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Černá v Pošumaví - Lipno nad Vltavou

Cestování autobusem na trase Černá v Pošumaví - Lipno nad Vltavou je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.