Autobus z Biograd na Moru do Sveti Filip i Jakov

od 49 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Odkaz na


Autobusové zastávky ve městě Biograd na Moru

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov se dostanete autobusem od 49,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Biograd na Moru - Sveti Filip i Jakov je 99,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov trvá 5 minut.
Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov jezdí denně 8 autobusů. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.
Autobusovou jízdenku z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.

Autobusy z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Biograd na Moru - Sveti Filip i Jakov

Rezervace autobusové jízdenky z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 44 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 49,00 Kč, průměrná cena jízdenek je 99,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Biograd na Moru a Sveti Filip i Jakov je 4 km, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 5 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Biograd na Moru do města Sveti Filip i Jakov odjíždí denně 8 autobusů. První autobus odjíždí v 08:00 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 18:40. Nejkratší jízda autobusem na trase Biograd na Moru - Sveti Filip i Jakov trvá 5 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 49,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Biograd na Moru

Jste připraveni na cestu z města Biograd na Moru? Biograd na Moru je dopravní uzel s 2 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 87 destinací.

Příjezd do města Sveti Filip i Jakov

Začněte plánovat vaši cestu do města Sveti Filip i Jakov. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Sveti Filip i Jakov je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Sveti Filip i Jakov je 1 autobusová zastávka a naše autobusy město propojují s 61 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Biograd na Moru - Sveti Filip i Jakov

Cestování autobusem na trase Biograd na Moru - Sveti Filip i Jakov je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.