Autobus Szklarska Poręba ↔ Jablonec nad Nisou

od 199 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Szklarska Poręba

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou jezdí denně 2 autobusy. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 1.
Autobusovou jízdenku z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou se dostanete autobusem od 199,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Szklarska Poręba - Jablonec nad Nisou je 199,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou trvá 27 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejlevnější autobusy z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou

FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů v Evropě a Severní i Jižní Americe. Pokud sháníte levné autobusové jízdenky na trase Szklarska Poręba - Jablonec nad Nisou, jste u nás na správné adrese. Vzdálenost mezi městem Szklarska Poręba a městem Jablonec nad Nisou je 34kms, což autobusem trvá minimálně 27 minut.
Nejlevnější jízdenky na tento spoj seženete již od 199,00 Kč, ceny mohou být ale vyšší během hlavní sezóny, nebo když je autobus plný.
Jak na rezervaci jízdenky za tu nejlepší cenu? Určitě kupte jízdenku s dostatečným časovým předstihem, a to buď na naší webové stránce nebo skrze mobilní aplikaci FlixBus. Pokud rezervujete přes aplikaci, jízdenka se vám zároveň uloží to telefonu – pak ji stačí při nástupu do autobusu ukázat řidiči a v klidu nastoupit.

Cestování z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou

Dostat se s FlixBusem z města Szklarska Poręba do města Jablonec nad Nisou je tak snadné s 2 přímými spoji denně.
Na trase Szklarska Poręba - Jablonec nad Nisou je pouze jedna zastávka a cesta trvá minimálně 27 minut.

Cestování autobusem FlixBus není jen rychlé, ale také levné. Pokud si koupíte jízdenku na naší webové stránce nebo přes aplikaci s dostatečným předstihem, můžete očekávat minimální cenu 199,00 Kč na trase Szklarska Poręba - Jablonec nad Nisou. To je v porovnání s jinými dopravními prostředky výhodné!

Autobusová doprava je také v porovnání s jinými dopravními prostředky udržitelnější a šetrnější k životnímu prostředí. Pracujeme na tom, aby byla celá naše flotila FlixBus 100% uhlíkově neutrální a každý zákazník může kompenzovat uhlíkovou stopu své jízdy přímo při nákupu jízdenky.

Autobusem z města Szklarska Poręba

Město Szklarska Poręba je dobře propojené s dalšími destinacemi v naší síti 9 spoji denně z 2 zastávek.

Příjezd do města Jablonec nad Nisou

S1 zastávkami, Jablonec nad Nisou je dobře propojené. Cestování s FlixBusem po celé zemi je cenově dostupné a snadné se dostat do města Jablonec nad Nisou můžete si vybrat z 9 spojů denně.

Co očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Szklarska Poręba - Jablonec nad Nisou

Pokud jste rezervovali jízdenku v aplikaci FlixBus a zaplatili jste pomocí jedné z našich bezpečných platebních metod, můžete použít váš mobilní telefon jako jízdenku pro nástup do autobusu. Nezapomeňte svá zavazadla! S námi nemusíte cestovat nalehko, v ceně každé jízdenky je zahrnuto jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo. Další informace se dozvíte na naší stránce věnované zavazadlům na palubě autobusu FlixBus. Chcete si zajistit vaše oblíbené sedadlo? Máte možnost rezervace sedadla při nákupu jízdenky! Vyberte si klasické sedadlo, sedadlo se stolkem nebo panorama sedadlo s nejlepším výhledem. Navíc máte možnost rezervace vedlejšího sedadla, a tím si pro sebe zajistit ještě více prostoru.
Jakmile máte uložené zavazadlo a jste pohodlně usazení, můžete využít některé z našich služeb na palubě – připojení k Wi-Fi zdarma, zábavní portál, zásuvky... Toalety jsou pro vás samozřejmě také k dispozici.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.