Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Věrnostní bonus: FlixBus vám vrátí až 25 % ceny jízdenky v podobě poukazu

Sleva pro studenty a seniory

Cestujte s FlixBusem v rámci České republiky a za každou jízdu obdržíte v průměru 25 % ceny jízdenky zpět v podobě poukazu, který můžete uplatnit při rezervaci další cesty skrze mobilní aplikaci a webových stránek FlixBusu. 

Studenti a senioři cestují s 75% státní slevou, kterou obdrží během rezervačního procesu, a k tomu až 25 % přidává FlixBus v podobě poukazu, který dostanou po projeté jízdě. Ano… počítáte správně! Studenti a senioři tak s námi v rámci Česka mohou cestovat i zdarma.* Platnost poukazu je časově omezená a lze jej uplatnit na nákup přes mobilní aplikaci a webových stránkách FlixBusu.

25 % sleva i pro dospělé 

25 % sleva i pro dospělé 

Rezervujte si jízdenku s FlixBusem a po každé projeté jízdě dostanete v průměru 25% slevu z ceny obyčejného jízdného.

Druhý den po vašem odjezdu obdržíte až 25 % ceny v podobě poukazu zpět, který vám přijde na váš e-mail. 

Při další rezervaci tak můžete použít kód na vašem poukazu a uplatnit až 25% slevu během rezervačního procesu prostřednictvím mobilní aplikace a webových stránek FlixBusu.

75 % státní sleva + 25 % věrnostní bonus pro studenty a seniory

75 % státní sleva + 25 % věrnostní bonus pro studenty a seniory

Studenti a senioři cestují v rámci České republiky s 75% slevou, která je automaticky odečtena při výběru jízdenky příslušné kategorie.

Pro více informací o 75% státní slevě pro studenty a seniory si můžete přečíst zde.

FlixBus vám však po každé projeté jízdě vrátí až 25 % původní ceny jízdného v podobě poukazu, který můžete uplatnit při další rezervaci. Poukaz vám bude zaslán na e-mail druhý den od vašeho odjezdu. Kód poukazu tak můžete použít hned při další rezervaci prostřednictvím mobilní aplikace a webových stránek FlixBusu. 

Při další rezervaci tedy uplatníte 75% slevu + až 25 % věrnostní bonus od FlixBusu, díky čemuž s námi můžete cestovat i zdarma*!

* Po započtení věrnostního bonusu může celková sleva dosáhnout až 100 %. 

FlixBus vám nabízí bezkonkurenčně výhodné autobusové jízdenky, přesvědčte se o tom sami!

Nejste si jistí, jak rezervační proces funguje? Zde si můžete přečíst, jak na to. Využijte výhodných cen FlixBusu a objevte kouzelná místa České republiky.

Rezervujte nyní