Tipy na cestování autobusem FlixBus

Na festival kdekoli v Evropě autobusem FlixBus
Na festival kdekoli v Evropě autobusem FlixBus
Výlet autobusem na víkend plný nákupů? Proč ne!
Na ostatní kontinenty (zatím) nejezdíme, na letiště ale ano!

Kam na výlet autobusem?

Cestování autobusem je mnohem více, než jen jízda z místa A do místa B! Při cestování s námi objevíte nová místa, užijete si svůj volný čas a poznáte nové lidi. Protože naše autobusy jezdí do více než 1 200 destinací po celé Evropě, chceme vám zjednodušit výběr vašeho příštího dobrodružství. Máte chuť zajet si někam na nákupy a objevit nové obchody a značky? Plánujete romantický víkend se svou drahou polovičkou? Hledáte ten nejlepší ski areál? Máme pro vás  nespočet nápadů a tipů – pro všechna roční období, pro všechny příležitosti. Inspirujte se našimi tipy na cestování autobusem po Evropě!

Zůstaňte s námi – tato stránka se bude postupně zaplňovat novými užitečnými tipy na cestování!

Naložte kolo a nechte se dovézt až k cyklistické stezce
Nikdy není brzy začít plánovat! Kam pojedete v zimě na lyže?
Vítej v souboji o 14. února! Vyhraje romantický Valentýn nebo spíše Anti-Valentýn? Přečti si naše tipy na rozhodni o vítězi!
V roce 2018 je to na vás: Valentýn nebo Anti-Valentýn?

Poznejte (nejen) Evropu

FlixBus vám přináší stále nové a nové možnosti cestování po Evropě. Nejen, že neustále přidáváme nové země a nová města do naší sítě autobusových linek, ale také pro vás připravujeme nápadité, praktické a zajímavé tipy na cestování. Svatý Valentýn je už letos za námi, ale to neznamená, že musí být i konec romantice. Přichází léto a to přece vybízí k poznávání světa s tvou drahou polovičkou! Otevřete si naše tipy na romantické výlety nebo na (Anti) Valentýn. Že si z evropských destinací nevyberete? Projděte si naši novou stránku věnovanou evropským letištím, do kterých můžete pohodlně dojet autobusem FlixBus – třeba letos můžete prožít letní dobrodružství na jiném kontinentě! Kam vyrazíte na výlet, je jen na vás!