Kariéra ve společnosti FlixBus

Náš tým – to my stojíme za provozovatelem zelených autobusů


Náš mezinárodní tým má dnes více než 1 000 zaměstnanců, kteří věří naší myšlence, a kteří chtějí ze zelených autobusů udělat alternativu nabízející mobilitu v celé Evropě. Bez ohledu na pracoviště, všichni máme jeden společný cíl: "Evropa bude zelená!" Chcete se osobně a pracovně dále rozvíjet a stát se součástí společného úspěšného příběhu?

Hledáme posily v Mnichově, Berlíně, Paříži, Milánu a regionální podporu na různých autobusových zastávkách v Německu a v celé Evropě.

Aktuální nabídka volných míst pro tyto oblasti: Administrativa & Personalistika, Rozvoj autobusové sítě, Řidiči/řidičky autobusu, Business Development & International Business, Finance & Právní oddělení, IT & Development, Marketing & Prodej, PR & Komunikace, Pricing & Yield, Product Management & SEO, Regional Operations, Prodejny jízdenek & autobusová nádraží.

Také naše nové celoevropské oddělení služeb ESO – European Service Operations – se sídlem v srdci Berlína hledá nové kolegy v následujících odděleních: Zákaznický servis, Kvalita & Trénink, Kontrola provozu.

Want to join the ride? See our open positions here

FlixBus – ve světě jsme doma

10 důvodů, proč pracovat ve společnosti FlixBus

1. Jeden za všechny, všichni za jednoho

Naše motto? Všichni jsou stejně důležití. Týmová práce, ochota pomáhat a učení se jeden od druhého jsou u nás na prvním místě.

2. Dress code se přeceňuje

U nás si do práce klidně oblečte džíny, tričko a tenisky – nebo cokoli jiného, v čem se cítíte dobře!

3. MeinFlix & Drinks

Jízda na raftech v létě, lyžování v zimě nebo obligátní pivo po práci při fotbálku... Pravidelně také podnikáme týmové akce – a vždycky je co slavit!

4. Pracovní doba na bázi důvěry

Našim zaměstnancům dáváme velkou důvěru i v oblasti pracovní doby. Proto u nás nemáme žádné registrační hodiny a svůj pracovní den si každý orzanizuje podle sebe.

5. Berlín, Mnichov,...

U nás pracujete v srdci nejskvělejších evropských měst!

6. Čína, Kuba, Indonésie…

U nás najdete kolegy ze všech koutů světa! Dostanete tak možnost si procvičit své interkulturní a jazykové znalosti.

7. Mnoho společností mluví o ploché hierarchii...

… u nás ji najdete! Je jedno, na jaké jsi pozici – od začátku dostanete své úkoly a převezmete odpovědnost za své projekty.

8. Chcete se rozvíjet jak osobně, tak pracovně?

Pak jste u nás na správné adrese. Ať jde o nástup rovnou po absolvování praxe nebo o další vzdělávání stálých zaměstnanců – vždy vás podpoříme ve vaší osobní kariérní cestě!

9. Nabízíme mnohem víc než jen zelenou mobilitu

Nedopravujeme jen lidi z bodu A do bodu B. Naší devízou je inovativní, důsledné myšlení a odvážné jednání. Díky tomu jsme vždy o krok napřed.

10. Máme jeden cíl: Evropa

FlixBus – to je dnes asi 1 000 zaměstnanců, kteří věří naší myšlence, a kteří chtějí ze zelených dálkových autobusů udělat značku známou v celé Evropě. Bez ohledu na pracoviště, všichni máme jeden společný cíl a toho také dosáhneme!

Kontaktní osoba

Dr. Matthias Hofmuth

Head of HR

FlixBus jako zaměstnavatel

FlixBus je velice oblíbený mezi svými zaměstnanci! Informujte se o našich oceněních a přečtěte si recenze od našich zaměstnanců na kununu.com a meinchef.de.