§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Často kladené otázky

Před jízdou

       

Všechny dostupné spoje najdete v našem vyhledavači v aplikaci FlixBus a na stránce www.flixbus.cz. Aktuální síť tras najdete na naší webové stránce v nabídce Autobusové spoje.

Pokud cestujete ve skupině, máte díky službě FlixBus Mieten možnost pronajmout si pro sebe celý autobus včetně řidiče, odvozu od domu a individuální trasy. Stačí pouze na stránkách www.mieten.flixbus.de zadat údaje o spoji, ihned zjistit cenu, bezplatně rezervovat a těšit se na cestu. Prosím vezměte na vědomí, že tato služba zatím není dostupná na území České republiky.

       

Naše spoje lze rezervovat přibližně 3 až 6 měsíců před datem odjezdu v naší aplikaci nebo na našich webových stránkách. Každý den pracujeme intenzivně na rozšiřování sítě našich tras a na zlepšování stávajících linek. V této souvislosti nám záleží především na dochvilnosti, atraktivních dobách odjezdů a optimálních přestupních spojích. 

Pokud chcete mít přehled o všech našich nových spojích a dalších novinkách, zaregistrujte se k odběru našeho newsletteru nebo si nás najděte na Facebooku.

       

Nejjednodušším způsobem je přímá navigace k vybrané zastávce pomocí naší aplikace. Vyberte si stanici, klikněte na šipku vpravo nahoře a navigace může začít. Seznam odjezdových míst najdete v naší aplikaci na kartě „Zastávky“ a v přehledu autobusových zastávek. Kliknutím na příslušné město najdete adresy všech zastávek a také mapu. Mapy příslušných zastávek jsou uvedené také na potvrzení o koupi jízdenky.

Zastávky jsou vždy na místě označeny naším logem.

       

Nejjednodušší způsob, jak si můžete koupit jízdenku, je na naší webové stránce https://www.flixbus.cz/ nebo na vašem chytrém telefonu prostřednictvím naší mobilní aplikace „Autobusy FlixBus“. Jedno je jisté: čím dříve si jízdenku koupíte, tím výhodnější bude její cena. Potvrzení o koupi od nás obdržíte e-mailem (nezapomeňte prosím vždy zkontrolovat i složku s nevyžádanou poštou).

Kromě toho si můžete jízdenky zakoupit telefonicky na oddělení podpory zákazníků (+420 228 880 001*), na některém z našich prodejních míst / v cestovních kancelářích nebo přímo u řidiče v autobuse. Mějte prosím na paměti, že pokud si budete kupovat jízdenku u řidiče autobusu, zaplatíte normální cenu (tarif pro dospělé/děti) – akční nabídky a slevy, jako je například sleva pro skupiny, nejsou při nákupu u řidiče k dispozici. Jízdenku si můžete koupit pouze v případě, že jsou v autobuse ještě k dispozici volná místa. Doklad o hotovostní platbě v autobuse slouží zároveň jako jízdenka.

       

Způsob platby závisí na místě nákupu jízdenky:

 • Online nákup: příkaz k inkasu, platební karta (Visa/MasterCard/Amex), PayPal, bezhotovostní platba (Sofortüberweisung), Carte Bleue a iDeal.
 • U řidiče: platba v hotovosti (od řidiče dostanete účtenku). Doklad o hotovostní platbě slouží zároveň jako jízdenka. Upozornění: při nákupu jízdenky přímo u řidiče autobusu zaplatíte plnou cenu. Zlevněné jízdenky a speciální nabídky jsou k dispozici pouze při nákupu online nebo skrze naše partnerské cestovní kanceláře a prodejní místa. V současnosti ještě není možné platit u řidiče kartou. Upozorňujeme, že ve Švédsku lze platit pouze platební kartou (MasterCard, Visa, American Express, Maestro, Visa Electron, V Pay, JCB, Diners Club, China Union Pay). Jízdenku lze u řidiče zakoupit rovněž prostřednictvím mobilních platebních systémů na bázi technologie NFC (např. Swish, Mobile Pay, Apple Pay, Android Pay).
 • Prodejní místa a cestovní kanceláře/agentury: způsob platby záleží na nabídce konkrétního prodejního partnera. Platba v hotovosti je každopádně k dispozici ve všech našich partnerských prodejních místech a cestovních kancelářích/agenturách.
 • Telefonicky: Platební karta (Mastercard/Visa/Amex) a také inkasní příkaz pro zákazníky s trvalým bydlištěm v EU.

Upozorňujeme, že některé možnosti platby podléhají poplatkům za platbu, které účtují poskytovatelé třetích stran. Vždy však nabízíme možnost platby také bez poplatku. Poplatky se zobrazí v průběhu zadávání rezervace.

       

Poukaz (např. dárkový poukaz, storno poukaz) uplatníte zcela snadno při online rezervaci v aplikaci a na webové stránce, při telefonické rezervaci nebo na našich prodejních místech / v cestovních kancelářích. Po výběru spoje máte možnost v nákupním košíku zadat kód poukazu. Mějte prosím na paměti, že při každé rezervaci lze uplatnit pouze jeden kupón. Vyplacení částky poukazu v hotovosti je vyloučeno.

Poukazy, jejichž platnost již nelze prodloužit, jsou poukazy zakoupené v našem Fan Shopu. Kódy poukazů, které byly vystaveny v rámci změny rezervace nebo stornování, mají platnost 1 rok.

       

Pokud váš online nákup neprobíhá v pořádku, problémem je s největší pravděpodobností váš internetový prohlížeč. K vyřešení tohoto problému máte následující možnosti:

 • Použijte jiný prohlížeč
 • Vymažte cache a cookies, restartujte svůj prohlížeč a zopakujte rezervaci
 • Aktualizujte svůj současný prohlížeč. Na naší stránce používáme vysoké bezpečnostní standardy a naše stránky jsou optimalizované pro nejnovější verze prohlížečů. Poslední verze prohlížečů můžete nalézt na těchto odkazech: Firefox / Internet Explorer Google Chrome.

Nepřišel vám od nás e-mail s potvrzením nákupu? Zkontrolujte prosím obsah složky s nevyžádanou poštou.

Pokud zde není řešení vašeho problému s nákupem uvedeno, rádi vám pomůžeme osobně na naší zákaznické lince +420 228 880 001*.

       

Seznam všech našich prodejních partnerů naleznete v našem přehledu cestovních kanceláří. Jednoduše si vyhledejte nejbližší cestovní kancelář/agenturu podle svého města nebo PSČ.

       

Ano, svou rezervaci můžete změnit na stránce „změna/storno rezervace“ nebo u našich prodejních partnerů do 15 minut před odjezdem.

Změna telefonního čísla: zdarma. Po provedení změny od nás obdržíte nové potvrzení rezervace s novým číslem jízdenky.

Změna jména cestujícího: zdarma, s následující výjimkou: pokud je jízda v momentě provedení změny dražší než v momentě původní rezervace, bude vám naúčtována rozdílná částka. Po provedení změny od nás obdržíte nové potvrzení rezervace s novým číslem jízdenky.

Zrušení rezervace a nová rezervace: pokud chcete změnit rezervaci spoje, postupujte následovně:

 • Zkontrolujte si v našem online rezervačním systému, zda jsou ve vašem novém spoji stále k dispozici volná místa
 • Stornujte svou původní rezervaci a my vám zašleme na email poukaz s kódem, který můžete použít při koupi nové jízdenky
 • Pomocí kódu na storno poukazu si rezervujte novou jízdenku. Emailem dostanete nové potvrzení rezervace s novým číslem jízdenky. Pokud je cena nové rezervace vyšší než hodnota poukazu, musíte rozdíl doplatit. 

Upozorňujeme vás, že při zrušení rezervace účtujeme storno poplatek za každého pasažéra a spoj. Poplatek se zobrazí v průběhu rušení rezervace.

   

Nejprve zkontrolujte, zda se e-mail s potvrzením nedostal do spamové složky vaší e-mailové pošty.

Nemáte potvrzení o rezervaci ve spamové složce?

Pokud znáte svoje číslo rezervace, můžete se zde přihlásit pod svým jménem a e-mailovou adresou a jízdenku si znovu stáhnout.

Pokud se nedostanete ani sem, kontaktujte nás jednoduše na Facebooku nebo zavolejte na oddělení podpory zákazníků.

   

Ano, jméno cestujícího můžete zdarma změnit až do 15 minut před odjezdem autobusu na stránce „změna/storno rezervace“ nebo v jednom z našich partnerských prodejních míst. Pokud je cena jízdy v momentě změny rezervace vyšší než byla původní cena jízdenky, bude vám naúčtována rozdílná hodnota. Po dokončení rezervace obdržíte nové potvrzení s novým číslem jízdenky.

   

Ano, bez problému. Upozorňujeme vás, že potvrzení o rezervaci, příp. jízdenka je vždy zasílána na e-mailovou adresu, kterou uvedete při rezervaci. Zajistěte, aby jízdenku dostala osoba, pro kterou jste rezervaci provedli.

Důležité informace k cestě se zasílají na zadané číslo mobilního telefonu. Při rezervaci proto zadejte číslo mobilního telefonu cestujícího.

Kromě toho je důležité zadat správné jméno cestujícího.

   

Děti před započatým 15. rokem cestují za zvýhodněnou cenu. Pokud je aktuálně k dispozici akční tarif, podle kterého je jízdenka pro dospělého levnější než dětská jízdenka, budete mít automaticky možnost nákupu levnější jízdenky.
V některých zemích Evropy (Česká republika, Dánsko) mohou cestující využít na vnitrostátních spojeních státní slevy. Více informací v FAQ – "Mohu získat slevu na cestování po České republice?".

Malé děti ve věku od 0 do 3 let mohou být přepravovány pouze ve vhodných dětských sedačkách. Během jízdy musí být zajištěny bezpečnostními pásy v autobuse. Dětskou bezpečnostní sedačku je třeba přinést si vlastní a musí být jištěna dvoubodovým pásem. Dětskou bezpečnostní sedačku Vám zdarma zapůjčíme na linkách v rámci vnitrostátní sítě v České republice. Více informací v FAQ – "Jak si mohu zarezervovat dětskou bezpečnostní autosedačku?".
Dětský kočárek může být přepravován jako extra zavazadlo (max. jeden kočárek na jednoho cestujícího). Přeprava kočárků je zdarma, musí být ale nahlášena na zákaznické lince (+420 228 880 001*) nejpozději 48 hodin před jízdou. V našich autobusech mohou být přepravovány pouze skládací kočárky.

Děti a nezletilí, kteří ještě nedosáhli věku 10 let, mohou cestovat na všech vnitrostátních a mezinárodních pravidelných linkách, pouze v doprovodu dospělé osoby.

Děti a nezletilí ve věku od 10 do 14 let mohou autobusy cestovat samostatně pouze v případě, že rodič nebo zákonný zástupce písemně potvrdil, že dotyčná nezletilá osoba je schopna zahájit cestu bez doprovodu a bez dozoru. FlixMobility, společnosti FlixBusu ani partnerští dopravci nepřebírají žádnou povinnost dohledu nad nezletilou osobou. Děti, které cestují samy, nesmějí cestovat nočními spoji ani přes státní hranice. Navíc všechny děti, které cestují samostatně, nejsou oprávněny cestovat spoji s přestupem.

Mladí lidé ve věku 15 a více let mohou cestovat samostatně.
U mezinárodních spojů musí rodiče nebo opatrovníci zajistit, aby mladiství měli veškeré doklady a průkazy totožnosti nezbytné k překročení hranice.

Na každém spoji v rámci Francie nebo na mezinárodních spojích, které ve Francii začínají, musejí být nezletilí do věku 16 let doprovázeni rodičem nebo zákonným zástupcem. Ve věku 16 a 17 let mohou nezletilí cestovat samostatně v případě, že jejich rodiče nebo zákonní zástupci zajistí, že u sebe tito cestující mají všechny doklady a průkazy totožnosti nezbytné k překročení hranic (občanský průkaz/pas a vízum, pokud je třeba).

Na spojích v rámci Dánska mohou nezletilí, kterým je méně než 16 let, cestovat samostatně, i na spojích, které vyžadují přestup, pokud jejich rodiče nebo zákonní zástupci písemně potvrdí, že dotyčná nezletilá osoba je schopna uskutečnit cestu bez doprovodu a bez dozoru. FlixBus nepřebírá nad nezletilou osobou žádnou zodpovědnost ani dozor.

   

Zde naleznete informace o možnostech přepravy cestujících se zdravotním postižením a omezenou pohyblivostí. K ověření možnosti přepravy prosíme všechny cestující, kteří musí cestovat na invalidním vozíku, aby nejdříve 2 týdny a nejpozději 7 dnů před svojí cestou kontaktovali naše oddělení podpory zákazníků prostřednictvím formuláře „Žádost pro cestu na invalidním vozíku". Pro všechny ostatní, kteří by chtěli i přes svůj handicap, respektive omezenou pohyblivost, přesednout na běžné sedadlo, se doba pro informování podpory zákazníků snižuje na 36 hodin před odjezdem. Vyplňte prosím kontaktní formulář (v předmětu zprávy vyberte „handicapovaní cestující/ doprovodní psi“).

Mohu i navzdory své omezené pohyblivosti kdykoli využít celou síť tras?

Obecně platí, že přepravujeme všechny osoby bez ohledu na jejich zdravotní postižení či omezenou pohyblivost. V současné době však nejsou naplněny všechny nezbytné předpoklady pro to, aby všichni cestující mohli být přepravováni kdykoliv a ve všech nabízených spojích. To souvisí jednak s konstrukčními podmínkami nasazených autobusů a také s tím, že ne všechny zastávky jsou bezbariérové. Společnost FlixBus má dosud k dispozici jen několik bezbariérových autobusů, které jsou flexibilně využívány na několika spojích. Autobusové zastávky spadají do kompetence jejich příslušného provozovatele.
Pokud máte omezenou pohyblivost a můžete do autobusu nastoupit a vystoupit sám/sama nebo s pomocí doprovodné osoby, přepravíme vás již nyní na všech našich spojích. 
Pokud jste odkázán/a na invalidní vozík, ale můžete vstát a samostatně se dostat do autobusu, můžete rovněž cestovat ve všech spojích.
Pokud jste i v autobusu odkázán/a na invalidní vozík, můžeme vás v současnosti z výše uvedených důvodů přepravovat pouze po pečlivém předchozím ověření a jen na určitých trasách.  
Kontaktujte prosím nejdříve 2 týdny a nejpozději 7 dní před odjezdem vybraného spoje oddělení podpory zákazníků prostřednictvím formuláře „Žádost pro cestu na invalidním vozíku"  za účelem ověření možnosti přepravy. 

Jak a kdy si mohu rezervovat svoji cestu? 

Pokud jste odkázán/a na invalidní vozík, kontaktujte prosím nejdříve 2 týdny a nejpozději 7 dní před odjezdem vybraného spoje oddělení podpory zákazníků prostřednictvím formuláře „Žádost pro cestu na invalidním vozíku"  za účelem ověření možnosti přepravy. Pracovník podpory zákazníků vás bude informovat prostřednictvím e-mailu a poté si můžete rezervovat vaši jízdenku online.
Pokud jste navzdory svému omezení schopen/schopna cestovat na běžném sedadle autobusu, rezervujte si jízdenku sám/sama a bez omezení předběžné rezervace. Pouze převoz kompenzačních pomůcek, invalidních vozíků a ortopedických pomůcek v zavazadlovém prostoru, cestování doprovodné osoby nebo asistenčního psa je třeba nahlásit 36 hodin před odjezdem.

Jaké náklady vzniknou pro moji doprovodnou osobu nebo mého asistenčního psa?

Při doložení nutnosti stálého doprovodu budou doprovodná osoba i asistenční pes přepraveni bezplatně. Pro vašeho asistenčního psa se přitom také rezervuje jeho vlastní místo.
Při nástupu do autobusu prokážete nárok na bezplatnou jízdu doprovodné osoby předložením dokladu o nutnosti stálého doprovodu. Proto při nástupu předložíte příslušný doklad, ve kterém je nutnost stálého doprovodu uvedena, například

 • v Německu: průkaz těžce zdravotně postiženého nebo odborný lékařský posudek
 • ve Francii: Carte D’Invalidité (Besoin d’Accompagnement)
 • v Itálii: posudky vystavené místním zdravotním úřadem (ASL) nebo „Národním úřadem sociálního zabezpečení“ (INPS)
 • v České republice: platný průkaz ZTP/P vydaný v České republice

Pro vašeho asistenčního psa platí to samé. Navíc je třeba doložit, že váš pes absolvoval uznávaný výcvik jako asistenční nebo slepecký pes.

Jaké požadavky musí splňovat můj invalidní vozík, aby mohl být přepravován v prostoru pro cestující?

V prostoru pro cestující dálkových autobusů mohou být přepravovány pouze invalidní vozíky, které jsou uznány podle německých norem DIN EN 12183 nebo DIN EN 12184 jako sedalo a které používají zádržný systém podle normy DIN 75078-2. Kromě toho platí tyto maximální rozměry: max. šířka 80 cm x délka 120 cm / celková hmotnost 250 kg.
Pokud by bylo při odbavení v autobuse zjištěno, že Váš vozík tyto předpoklady navzdory předchozímu písemnému ujištění nesplňuje, není možné jej přepravit a nárok na přepravu zaniká bez náhrady.

Jsou autobusové zastávky, na kterých zastavujete, bezbariérové? 

Podobně jako úpravy našich autobusů, tak i bezbariérová úprava autobusových zastávek vyžaduje ještě nějaký čas, takže ani zde zatím nemůžeme nabídnout celoplošně pokrytou síť. Protože však zastávky neprovozuje naše společnost, nemáme momentálně ještě k infrastruktuře dostačující informace. Doporučujeme Vám proto, abyste se před svojí cestou informoval/a o aktuálním stavu zastávky u jejího místního provozovatele.

Jak a kde obdržím pomoc?

Aby byla vaše cesta co možná nejpříjemnější, doporučujeme vám cestovat společně s doprovodnou osobou, která vám může v případě potřeby zajistit nezbytnou pomoc. Včas nás prosím kontaktujte, abychom s vámi mohli projednat podrobnosti ohledně vaší cesty. Proto je třeba, abyste nám svoji potřebu (pomoc při nastoupení a vystoupení; upozornění na omezenou mobilitu; atd.) sdělil/a nejpozději 36 hodin před plánovaným odjezdem prostřednictvím kontaktního formuláře (v předmětu zprávy vyberte „handicapovaní cestující/ doprovodní psi“).

   

Abyste mohl/a cestovat ve skupině výhodně, nabízíme dvě možnosti:

(Služba FlixBus Mieten není v České republice zatím dostupná). Pokud chcete cestovat zcela podle vlastních přání, můžete si na stránkách www.mieten.flixbus.de zarezervovat vlastní autobus s řidičem. Zde jsou možné speciální požadavky – odvoz od domu, přeprava přímo do cíle, na vyžádání autobus na místě. Okamžité zobrazení ceny umožňuje jednoduchou rezervaci a spoj je pohodlný pro jednotlivce i skupinu. Pokud byste si vše rozmysleli, můžete cestu 14 dní před odjezdem bezplatně zrušit.

Kromě toho nabízíme pro skupiny o 3 až 40 osobách zvýhodněné skupinové ceny v linkové dopravě. V případě dostupnosti je můžete zakoupit přímo v nabídce „Rezervace“. Platí povinnost předběžné rezervace v délce trvání jednoho dne. Pokud je zlevněná cena nižší než skupinový tarif, bude u dané jízdy uvedena tato zlevněná výhodnější cena.

Pokud chcete cestovat do destinací, které naše linky nepokrývají, máte možnost pronajmout si autobus. Díky tomu je zaručena plná flexibilita, vysoký komfort a kvalitní cestování.

   

Nezapomeňte si s sebou vzít veškeré dokumenty potřebné k cestování do zahraničí a zabalte si pouze věci, které nepodléhají clu. V souladu s celními předpisy by neměla být vaše zavazadla uzamčena a měla by být označena štítkem s vaším jménem a adresou.

Pamatujte také na pravidla jednotlivých zemí týkající se cestovních pasů, víz, měny a zdravotních nařízení. Informace k německým předpisům získáte na německém ministerstvu zahraničí nebo u spolkové policie (http://www.bundespolizei.de nebo telefonicky na čísle: 0800 6 888000).

Respektujte také příslušné celní předpisy. Pokud máte dotazy ohledně platných celních předpisů Německa, obraťte se prosím na centrální informace celní správy (info.privat@zoll.de) nebo v případě obchodních dotazů na info.gewerblich@zoll.de. Dotazy týkající se cla mohou být zodpovězeny pouze v německém a anglickém jazyce.

       
Mohu získat slevu pro cestování po Dánsku?

Při cestování po Dánsku mohou zlevněné jízdenky získat studenti, děti a senioři. Upozorňujeme, že pokud se rozhodnete rezervovat a cestovat s takovouto zlevněnou jízdenkou, řidič bude při nástupu žádat předložení platného dokladu.

Studenti: 25% slevu mohou uplatnit studenti s platnou studentskou kartou. Přijímáme tyto průkazy:

 • Platný studentský průkaz s fotografií a datem platnosti,
 • Platný studentský průkaz s fotografií a doklad o zápisu vydaný během uplynulých 12 měsíců,
 • Platná karta mládeže (Danish Ungdomskort, vydaná Trafikselskabet NT, Midttrafik, FynBus, Sydtrafik, DSB nebo Movia)
 • Platná studentská karta ISIC.

Důchodci: 25% sleva pro důchodce se týká osob starších 64 let a osob, které dostávají penzi podle dánského zákona o sociálních důchodech. Přijímány jsou tyto doklady:

 • Platný identifikační doklad uvádějící věk nad 64 let, např. zdravotní karta, řidičský průkaz nebo cestovní pas
 • Dánský doklad o starobním důchodu vydaný dánskými úřady (pensionmeddelelse) společně s identifikačním dokladem, např. zdravotní kartou, řidičským průkazem nebo cestovním pasem

Děti: Dětské slevy jsou rozděleny do dvou kategorií. Děti mezi 0 a 11 lety a děti mezi 12 a 15 lety. V případě pochybností děti potřebují platný identifikační doklad, který potvrzuje jejich věk. Přijímány jsou tyto doklady:

 • Dánská (žlutá) nebo mezinárodní (modrá) zdravotní karta
 • Cestovní pas


Děti, které cestují samy, mají nárok na slevu 50 % oproti plnému jízdnému. Do počtu 2 dětí ve věku do 12 let mohou cestovat obě děti zdarma, pokud jsou doprovázeny osobou starší 15 let. Jedno dítě do věku 12 let může cestovat zdarma, pokud je doprovázeno osobou ve věku mezi 12 a 15 lety.

Upozorňujeme, že jízdenky objednané v kategoriích děti, studenti nebo senioři platí pouze s výše uvedenými identifikačními doklady. Pokud požadovaný doklad nemůžete řidiči předložit, zlevněná jízdenka není platná a pro nástup do autobusu je nutné zakoupit si novou jízdenku za standardní cenu.

Dánští vojáci mohou v rámci povinné vojenské služby cestovat bezplatně po předložení příslušné dokumentace a dokladu o takovéto službě. Je nutná rezervace sedadla, kterou je třeba provést na emailu servis@flixbus.cz.

   

Při cestování po České republice mohou zlevněné jízdenky získat studenti, děti, senioři i zdravotně postižené osoby nebo osoby s omezenou pohyblivostí a jejich doprovod.  Upozorňujeme, že pokud se rozhodnete rezervovat a cestovat s takovouto zlevněnou jízdenkou, řidič bude při nástupu žádat předložení platného identifikačního dokladu, pokud nebude uvedeno jinak.

Dětská sleva platí pro tyto kategorie:

 • Děti ve věku 0 až 5 let v doprovodu osoby starší 10 let mohou cestovat bezplatně.
 • Děti ve věku 6 až 14 let mají slevu 75 %.
  Osoba mladší 15 let nemusí při žádosti o slevu předkládat žádné doklady.
 • Děti ve věku mezi 15 až 17 lety s dokladem totožnosti občana EU, cestovním pasem nebo jiným identifikačním dokladem s datem narození, jménem a fotografií, žákovským průkazem nebo studentskou kartou ISIC.
 

Studentská sleva je určena zapsaným studentům ve věku 18 až 25 let s platným studijním dokladem. Přijímáme tyto doklady totožnosti:

 • platný studentský průkaz pro studenty studující v České republice,
 • platný studentský průkaz ISIC.
 

Sleva pro seniory je určena pro osoby starší 65 let s dokladem totožnosti občana EU, cestovním pasem nebo jiným identifikačním dokladem s datem narození, jménem a fotografií.

Sleva pro cestující s postižením je určena držitelům karty ZTP nebo ZTP/P, která musí být vydána v České republice. Osoba doprovázející držitele karty ZTP/P může cestovat bezplatně.

Dospělí navštěvující dítě v ochranné výchově mohou získat slevu, pokud poskytnou potvrzení našemu zákaznickému servisu: https://www.flixbus.cz/o-nas/kontakt.

Upozorňujeme, že jízdenky objednané v kategoriích dětské, studentské, seniorské a pro postižené osoby nebo osoby s omezenou pohyblivostí a jejich doprovod platí pouze s výše uvedenými identifikačními doklady, pokud není uvedeno jinak. Pokud nepředložíte požadovaný identifikační doklad řidiči k nahlédnutí, slevová jízdenka nebude platná a pro nástup do autobusu bude vyžadována nová běžná jízdenka.

   

Kód vašeho LIDL poukazu je uplatnitelný na www.flixbus.cz na jednu cestu autobusem. Platnost poukazu je limitovaná; datum platnosti můžete nalézt na účtence. Na osobu a jízdenku může být využit pouze jeden poukaz. Existuje také limit poukazů, které může jedna osoba získat a použít. Po uplatnění vašeho poukazu není možné rezervaci stornovat. Svůj poukaz můžete samozřejmě předat další osobě, další prodej je ovšem zakázán. Pokud máte další dotazy, můžete se obrátit na lidl@flixbus.de nebo zavolat na +420 228 880 001*.

   

Ano, dárkové poukazy různých hodnot si můžete koupit v našem Fanshopu. Bližší informace se dozvíte přímo na stránce našeho Fanshopu.

   

Svou jízdenku můžete zaplatit poukazy „Dárkový Pass“ nebo „Bonus Pass“ od Sodexo. Poukazy je možné uplatnit na kamenných prodejnách v Praze na ÚAN Florenc a v Brně. Cenu jízdenky je možné doplatit v hotovosti nebo kartou. Do výše ceny poukazu hotovost nevracíme.

Storno jízdenky zaplacené poukazem Sodexo je možné, vystavíme Vám storno poukaz ve výši ceny jízdenky a zašleme na e-mail.

   
Chci si založit zákaznický účet u společnosti FlixBus, co pro to musím udělat?

Máte na výběr dvě možnosti: buď se zcela jednoduše zaregistrujete na naší přihlašovací stránce, nebo během procesu rezervace.

Na přihlašovací stránce zadáte svoji e-mailovou adresu a následně obdržíte e-mailem odkaz na ověření – to může někdy trvat i několik minut. Pak zadáte už jen své jméno a heslo a váš zákaznický účet FlixBus bude zcela aktivován.

Pokud si chcete účet zařídit během procesu rezervace, stačí pouze zatrhnout odpovídající políčko na stránce placení. Po dokončení rezervace se na zadanou emailovou adresu automaticky zašle e-mail pro ověření.

Ostatně také po registraci prostřednictvím e-mailu si můžete svůj zákaznický účet FlixBus propojit i se svým profilem na Facebooku.

   
Chci se přihlásit prostřednictvím Facebooku, co pro to musím udělat?

Na přihlašovací stránce nebo na stránce s údaji pasažéra můžete také zadat „Propojit s Facebookem“ a tuto volbu odsouhlasit v nově otevřeném okně. Předpoklad: Jste přihlášený/á ke svému profilu na stránkách Facebooku. Poté se můžete kompletně zaregistrovat a také obdržíte potvrzovací e-mail. Nic víc není třeba.

Samozřejmostí je, že nebudeme nic zveřejňovat prostřednictvím vašeho Facebooku.

   
Chci se přihlásit do aplikace. Jak to, že to nejde?

Do aplikace FlixApp v OS Android se můžete přihlásit již dnes. Budete tak mít své jízdenky a údaje k dispozici ve všech vašich zařízeních.

Zákaznické účty pro aplikaci FlixApp v iOS budou brzy k dispozici.

Než to bude možné, můžete v aplikaci využívat možnost přidat si svoji jízdenku prostřednictvím naskenování QR kódu a uložit si tam své platební údaje.

   
Zapomněl/a jsem heslo ke svému účtu FlixBus / nemohu se přihlásit.

Pokud se Vám stane, že zapomenete své heslo, můžete si jej nechat obnovit a dostat se tak rychle ke svým údajům.

   
Můj účet ještě není ověřen, ale e-mail s potvrzením už nemohu najít?

Pokud Váš účet ještě není ověřený, nebo Vám nedorazil potvrzující e-mail, můžete si nechat tento e-mail zaslat znovu.

   
Co je třeba vědět o zákaznickém účtu FlixBus?

Velmi užitečná je možnost uložit si v zákaznickém účtu své způsoby plateb. Protože nebudete muset vaše údaje při každé další rezervaci zadávat znovu, bude pro vás nákup jízdenek ještě rychlejší.

Po přihlášení můžete zatrhnutím příslušného políčka odsouhlasit uložení svých platebních údajů. Vaše osobní a platební údaje jsou u nás samozřejmě v bezpečí, žádné údaje nepředáváme třetím stranám. Více informací k tomuto tématu naleznete v našich opatřeních na ochranu osobních údajů.

V zákaznickém účtu v části „Moje rezervace“ se zobrazí všechny jízdenky, které zakoupíte po potvrzení registrace s vaší e-mailovou adresou.

Přes svůj zákaznický účet můžete provádět rezervace také pro ostatní, např. pro rodinu nebo přátele, ale nezapomeňte uvést správná jména cestujících.

Novinka: nyní se můžete přihlásit do aplikace v OS Android. Budete tak mít své jízdenky k dispozici ve všech vašich zařízeních.

   
Mohu si zarezervovat sedadlo?

Na mnoha linkách si již můžete zarezervovat svoje oblíbené místo.

Pokud u vašeho spoje nabízíme rezervaci sedadel, zobrazí se tak během rezervačního procesu po zadání údajů o cestujících. Rezervace sedadla je možná také v našich agenturách a prodejnách. U řidiče nebo v aplikaci tato možnost bohužel ještě není.

Poplatek za rezervaci místa závisí na druhu zvoleného sedadla a na vzdálenosti konečné destinace. Všechny ceny za rezervaci sedadel najdete zde.

Číslo sedadla najdete na svojí jízdence. V našich autobusech s rezervací sedadel najdete číslo sedadla ve výši očí na tmavošedé přihrádce pro příruční zavazadla.

Přidání, změna nebo stornování rezervace sedadla:
Rezervace je možná během rezervačního procesu. Momentálně bohužel není možné přidat sedadlo později, po dokončení rezervace. Pokud chcete svoje sedadlo stornovat nebo změnit, klikněte zde.

Skupinové cestování:
Rezervovaná místa se nepřiřazují konkrétním osobám ve vaší rezervaci. Každý člen skupiny si může z rezervovaných sedadel libovolně vybrat.

Na palubě našeho autobusu je samozřejmě dostatek sedadel pro cestující, kteří mají platnou jízdenku na daný spoj.
V autobusech bez rezervace míst si můžete vybrat libovolné sedadlo. Pokud si chcete sednout na konkrétní sedadlo, doporučujeme vám nastoupit do autobusu co nejdříve. Pokud se vám nepodaří získat požadované sedadlo, zkuste se zeptat ostatních cestujících, zda by si s vámi nevyměnili místo. Handicapovaní cestující mají při výběru sedadla samozřejmě přednost.

   
Jak si mohu zarezervovat dětskou bezpečnostní autosedačku?
 1. Zavolejte na zákaznickou linku +420 228 880 001 a zeptejte se na dostupnost dětské autosedačky a dvou volných míst určených k rezervaci na konkrétním spoji.
 2. Jsou-li k dispozici, kupte si přes internet dvě jízdenky s rezervací dvou sedadel vedle sebe (pro Vás a Vaše dítě).
 3. Zavolejte znovu na zákaznickou linku a požádejte o přiřazení dětské autosedačky k jednomu ze zarezervovaných sedadel.

V nabídce jsou dvě dětské bezpečnostní autosedačky v každém autobusu v rámci české vnitrostátní sítě.

Vhodné pro přepravu dětí od 9 měsíců do 4 let a od 9 do 18 kg váhy.

  

Ano, jako úplnou novinku si pro sebe můžete rezervovat také volné sousední sedadlo. Během rezervace stačí při výběru sedadla aktivovat posuvník „Sedadlo navíc“ a v nabídce si vyberte požadovaná sedadla. Za sousední místo zaplatíte stejnou cenu, jako za jízdenku navíc. Může dojít k rozdílům v ceně vaší jízdenky a rezervace sousedního sedadla. Zato je vedlejší místo v každém případě rezervované pro vás. Další poplatek za sedadlo se neplatí.

Na jízdence a faktuře najdete rezervace obou sedadel.

Pokud chcete cestovat s přáteli, zarezervujte jim samostatnou jízdenku. Volné sousední sedadlo je zarezervované pouze pro vás.

  

Pokud chcete, aby s vámi někdo spontánně cestoval, rezervujte jim samostatnou jízdenku. Volné sousední sedadlo je rezervováno pouze pro vás a není platnou jízdenkou.

V autobuse

   

Při nástupu do autobusu budete potřebovat potvrzení o koupi jízdenky v tištěné nebo elektronické formě (jako soubor PDF nebo QR kód na telefonu). Nejjednodušším způsobem předložení jízdenky je pomocí aplikace FlixBus. Mějte prosím na paměti, že v případě cestování do jiné země musíte mít s sebou všechny doklady nezbytné pro překročení hranic.

Jízdenku od nás obdržíte e-mailem (zkontrolujte i složku s nevyžádanou poštou) po dokončení online nákupu. V případě zakoupení jízdenky u řidiče autobusu slouží doklad o zaplacení jako jízdenka.

   

Na každou cestu si můžete vzít bezplatně jedno příruční zavazadlo a jedno cestovní zavazadlo. Označte prosím svá zavazadla svým jménem a adresou.

Příruční zavazadlo je omezeno na jeden kus a nesmí překročit rozměry 42x30x18cm a maximální váhu 7kg. Veškeré cennosti musí být transportovány v příručním zavazadle.

Cestovní zavazadla jsou omezena na 1 kus o maximální velikosti 80 x 50 x 30 cm. Nepatrné odchylky jsou přípustné, pokud celkový obvod cestovního zavazadla tvořený výškou, šířkou a délkou nepřesáhne 160 cm. Každá osoba může přepravovat zdarma cestovní zavazadlo o maximální hmotnosti 20 kg.

Nadpočetná zavazadla: každá osoba může cestovat v rámci dostupných kapacit ještě s druhým, nadpočetným zavazadlem. Toto zavazadlo nesmí překročit rozměry cestovního zavazadla a vážit více než 20 kg. Přeprava tohoto zavazadla stojí 2 eura a musí být přihlášena (pokud je to v případě daného spoje možné) během rezervace nebo nahlášena telefonicky po rezervaci na zákaznické lince: +420 228 880 001*, a to nejméně 48 hodin před odjezdem autobusu. Nadpočetné zavazadlo nahlášené na oddělení podpory zákazníků se platí přímo u řidiče autobusu a stojí 4 eura. Všeobecný nárok na přepravu více než jednoho zavazadla nelze uplatnit.

Zvláštní zavazadla: za zavazadlo, které je větší než cestovní zavazadlo, musíte zaplatit poplatek 9 €. Celkový obvod zavazadla nesmí překročit 240 cm (výška v cm + šířka v cm + hloubka v cm) a jeho hmotnost 30 kg. Dále musí být zvláštní zavazadlo (pokud je to v případě daného spoje možné) přihlášeno během rezervace nebo telefonicky po rezervaci na zákaznické lince: +420 228 880 001*, a to nejméně 48 hodin před odjezdem autobusu. Jako zvláštní zavazadlo se počítá např. lyžařské vybavení nebo snowboard (doporučujeme přepravovat ve speciálním vaku nebo obalu). Právo na přepravu zvláštních zavazadel není vymahatelné. Přeprava jízdních kol a pomůcek pro osoby se sníženou schopností pohybu se řídí zvláštními pravidly. Některé položky jsou z přepravy vyloučeny.

Na některých našich linkách mohou existovat výjimky z přepravy zavazadel. Veškeré informace o zavazadlech povolených na vaší cestě najdete v rezervačním procesu.

Detailní informace o podmínkách a pravidlech přepravy zavazadel v našich autobusech jsou k nalezení v Obchodních a přepravních podmínkách.

   

Nadpočetná a zvláštní zavazadla doporučujeme zadávat již během rezervace. V případě, že chcete zavazadlo přidat k rezervované cestě dodatečně, máte k dispozici dvě možnosti:

1) Až do 15 minut před odjezdem můžete na naší internetové stránce v části „Změna / zrušení rezervace“ nebo na našich prodejních místech / v cestovních kancelářích svoji cestu zrušit a následně znovu zarezervovat s požadovaným zavazadlem. Postup je popsán v našich Často kladených otázkách v části „Můžu změnit, přerezervovat nebo stornovat svou jízdenku?".

2) Případně lze nadpočetné nebo zvláštní zavazadlo k zarezervované cestě nahlásit telefonicky v oddělení podpory zákazníků. V tomto případě přeprava závisí na volné kapacitě v autobuse. Platba se provede řidiči autobusu.

   

Jízdní kolo si vzít můžete, pokud má standardní velikost, nemá nástavby a váží maximálně 25 kg. V mnoha autobusech jsou během cyklistické sezóny k dispozici držáky kol. Jízdní kolo si můžete během rezervace přidat za 9 eur.  Malý tip: Pokud na vaší požadované trase již není místo pro jízdní kolo, zkuste jinou zastávku, někdo třeba na další zastávce vystoupí a udělá tak pro vaše jízdní kolo místo.

Skládací kolo můžete přepravovat v příslušné přepravní brašně. Jednoduše zavolejte na naše oddělení podpory zákazníkům a skládací kolo nahlaste jako nadměrné zavazadlo za 9 eur. Jízdní kolo se přepravuje v zavazadlovém prostoru.

Jízdní kolo stojí 9 eur a platí se u řidiče v hotovosti. Vezměte si tedy dostatek drobných. Elektrokola a kola typu pedelec, tandemová kola a tříkolky nelze přepravovat v nosičích na kola.

   

Ne, to není možné. Jízdní kola, jako i jiná zavazadla, přepravujeme pouze společně s vámi, příp. s cestujícím, kterému zavazadlo nebo jízdní kolo patří.

   

Hudební nástroje nepřekračující váhu a rozměry příručního zavazadla (42x30x18cm, max. 7kg) si můžete namísto příručního zavazadla zdarma vzít do prostoru pro cestující. Pokud máte jak příruční zavazadlo, tak hudební nástroj, můžete si vzít do prostoru pro cestující pouze jednu z těchto položek.

Hudební nástroje překračující váhu a rozměry příručního zavazadla (42x30x18cm, max. 7kg) jsou považovány za nadměrná zavazadla a musí být přepravovány ve vhodném pouzdře v prostoru pro zavazadla. V tomto případě se platí poplatek 229 Kč. Přeprava hudebního nástroje musí být telefonicky oznámena a potvrzena na naší zákaznické lince +420 228 880 001*, a to nejdříve 48 hodin před začátkem jízdy. Aby se předešlo případnému poškození, doporučujeme přepravovat hudební nástroj v pevném pouzdře.

Hudební nástroje (včetně pouzdra), které překračují rozměry 135x48x35 cm jsou z přepravy vyloučeny (např. kontrabas).


Na některých našich linkách mohou existovat výjimky z přepravy zavazadel. Veškeré informace o zavazadlech povolených na vaší cestě najdete v rezervačním procesu.

   

Z bezpečnostních důvodů není bohužel v našich autobusech přeprava zvířat povolena. Výjimku tvoří asistenční psi doprovázející postižené cestující, po předložení příslušných certifikátů. Asistenční psi jsou přepravováni zdarma, ale musí být nahlášeni nejpozději 36 hodin před odjezdem na naší zákaznické lince +420 228 880 001*.

   

Naše autobusy se řídí přesným jízdním řádem a není tedy možné, aby řidiči čekali s odjezdem na zpožděné cestující. Pro jistotu se dostavte na zastávku nejpozději 15 minut před plánovaným odjezdem.

   

Časy odjezdů a příjezdů zásadně vždy uvádíme podle místního času na příslušné zastávce.

Pokud u vašeho spoje dochází k posunu času, bude vedle uvedené délky trvání cesty v přehledu dostupných spojů malá poznámka.

Abyste mohli cestovat v pohodě a byli na zastávce včas, orientujte se tedy vždy podle místního času!

   

O zpožděních budete informováni prostřednictvím SMS nebo push oznámení na číslo mobilního telefonu zadané při rezervaci. Zpoždění jsou patrná také v oddíle „Aktuální informace o trasách“ v části Servis na našich webových stránkách nebo při zobrazení jízdenky v aplikaci.

Pokud jste společností FlixBus informováni o zpoždění, můžete si být jisti, že autobus nezmeškáte, pokud na zastávce budete 15 minut před dobou odjezdu.

Pokud máte následnou rezervaci, tedy spoj s přestupem rezervovaný se společností FlixBus, budeme vás navíc informovat prostřednictvím SMS nebo push oznámení, zda stihnete navazující spoj.

Pokud ne, náš servisní tým vám automaticky změní rezervaci a bude vás informovat prostřednictvím textové zprávy. Pokud má váš autobus zpoždění a vy zmeškáte další cestu jiným dopravním prostředkem, který není rezervován přes naši společnost, velmi nás to samozřejmě mrzí. Je nám líto, že se vaše cestovní plány pokazily. Upozorňujeme ale, že za rezervace v jiných dopravních prostředcích, které nenabízí naše společnost jako spoje, nelze poskytovat žádné náhrady. S naší celoevropskou sítí tras usilujeme o to, abychom vám poskytli vaše oblíbené spoje s autobusy FlixBus – podívejte se, zda u nás vše najdete.

   

Bohužel není možné nastoupit později nebo vystoupit dříve, než je uvedeno na jízdence. To platí i pro různé zastávky v jednom městě. Samozřejmě ale můžete změnit cíl svojí cesty na naší webové stránce a můžete tak vystoupit nebo nastoupit, kdekoli se Vám to hodí.

Mějte prosím na paměti, že nemáme povolení obsluhovat trasy kratší než 50km a trvající méně než 1 hodinu. Tyto trasy nejsou k dispozici k rezervaci a není povoleno na nich nastoupit a vystoupit. Děkujeme za pochopení.

   

Každý autobus je vybaven klimatizací, toaletou, světly na čtení a pohodlnými sedadly. Za drobný poplatek si také můžete zakoupit nápoje a občerstvení. Využití Wi-Fi je bezplatné a v některých autobusech jsou k dispozici zásuvky a multimediální centra ke sledování filmů a poslechu hudby.

Upozornění: Naše síť Wi-Fi je ve zkušebním provozu, proto nemůžeme zaručit její plnou funkčnost na všech linkách. Může se stát, že na konkrétní trase není připojení k Wi-Fi dostupné, nebo není možné, aby byli připojeni všichni cestující zároveň. Ve výjimečných případech nemusí být připojení k Wi-Fi a zásuvky na palubě k dispozici, např. při cestování náhradním autobusem nebo s jedním z našich autobusových partnerů. Toto platí zejména pro autobusové linky provozované těmito partnery: Autobus Oberbayern GmbH, Allgäu Airport Express GmbH, Bohr Omnibus GmbH, Dr. Richard Linien GmbH & Co KG a Publicexpress GmbH. V případě nedostupnosti Wi-Fi spojení zkuste přímo do prohlížeče vašeho zařízení zadat adresu: media.flixbus.com

   

V souladu s nařízením o povinné přestávce pro řidiče autobusu jsou na delších cestách naplánovány pravidelné přestávky. Naším cílem je dovézt vás do cíle co nejefektivněji, a proto další zastávky nejsou v jízdním řádu naplánovány. Na palubě našich autobusů je vám k dispozici toaleta a můžete si zakoupit nápoje a drobné občerstvení, takže není nutné často zastavovat.

Kouření včetně elektronických cigaret není v našich autobusech povoleno. Při pravidelné přestávce si ale můžete vystoupit a zakouřit si. O této skutečnosti prosím informuj řidiče, aby autobus omylem neodjel bez vás. Pro jistotu se řidiče zeptejte, jakou dobu bude plánovaná zastávka trvat, abyste mohli být včas zpátky na svém sedadle!

   

Chceme, abyste se na cestě cítili příjemně, proto je v našich zelených autobusech povolena konzumace jídla i nápojů. Z ohledu na spolucestující uvádíme ještě pár doporučení:

 • S ohledem na všeobecnou pohodu v autobuse nekonzumujte potraviny s velmi výraznou vůní/zápachem.
 • Sedadlo zanechejte v takovém stavu, v jakém byste ho chtěli najít: bez drobků, zbytků jídla nebo odpadků. Na odpadky se v autobuse nacházejí odpadkové koše.
 • Nadměrná konzumace alkoholu a z ní vyplývající nevhodné chování může vést k vyloučení z přepravy.
   
 • Ano, je to v podstatě možné. Upozorňujeme ovšem, že požadovaný autobus už může být kompletně zarezervován. Proto nemůžeme slíbit, že budete moci ještě spontánně přistoupit.
 • Jízdenky lze v autobuse zakoupit u našich řidiček a řidičů. Mějte u sebe dostatek hotovosti, protože platba debetní nebo platební kartou není možná.
 • Cena jízdenky v autobuse odpovídá běžné ceně, je tedy výrazně vyšší, než naše úsporné nabídky při brzké rezervaci v aplikaci FlixBus nebo na našich webových stránkách. Ostatně v naší aplikaci jsou bez problémů možné i rezervace až do 15 minut před odjezdem spoje.
 • Příjemnou cestu!
   

Přepravní podmínky

Budeme rádi, když využijte naši kooperativní nabídku s vlakem. Aby pro vás bylo cestování co nejméně komplikované, platí ve vlaku z velké části stejná pravidla, jako v autobuse. Upozorňujeme vás, že pro přepravu cestujících s omezenou pohyblivostí a pro přepravu zvířat ve vlaků platí zvláštní pravidla. Veškeré informace najdete ve Všeobecných obchodních a přepravních podmínkách našich spolupracujících partnerů.

Upozornění: Pokud naše dopravní prostředky kombinujete, jedete tedy část trasy vlakem a poté pokračujeme autobusem, platí Všeobecné obchodní a přepravní podmínky společnosti FlixBus.

Rezervace sedadel

Vlakové jízdenky neobsahují rezervaci sedadla, umožňují pouze vstup do vlaku. Rezervaci sedadel nyní testujeme. Protože tutu skvělou novou funkci zavádíme postupně, můžete až během procesu rezervace zjistit, zda na vaší lince lze sedadlo rezervovat.

Dětský oddíl

Ve vlaku je k dispozici dětský oddíl / oddíl pro rodiny s dětmi. Zde si mohou naši malí cestující hrát s dřevěnými vláčky nebo jednoduše s rodiči využít více místa pro pohodovou cestu.

   
Pro tuto jízdu je k dispozici rezervace sedadel – kam si mohu sednout?

Na palubě našeho autobusu je samozřejmě dostatek sedadel pro cestující, kteří mají platnou jízdenku na daný spoj.

V autobusech s rezervací sedadel najdete číslo sedadla ve výši očí na tmavošedé přihrádce pro příruční zavazadla. Pokud máte rezervaci na konkrétní sedadlo, najdete číslo sedadla na svojí jízdence.

Rezervace sedadel je prozatím v testovací fázi, a proto není možné rezervovat mnoho sedadel.
Zelené nálepky označují část autobusu s volným výběrem sedadel. Pokud nemáte rezervaci sedadla, můžete si v této části autobusu vybrat libovolné místo.
I když je rezervovatelné sedadlo prozatím volné, mohlo být rezervováno pro někoho jiného na pozdější zastávce. Posaďte se proto pouze na nerezervovatelné, volné místo se zelenou nálepkou.

Po jízdě

  

Zpoždění příjezdů najdete na našich webových stránkách, v části Servis vyberte „Aktuální informace o trasách“. Zde můžete jednoduše zvolit příslušnou zastávku a zkontrolovat dobu příjezdu.

  

Ne. Naše jízdenky platí pouze v našich autobusech/vlacích a pouze na trasu, kterou jste si u nás zarezervovali. Pro přípoj v MHD nebo jakémkoli jiném dopravní prostředku potřebujete příslušnou jízdenku. To platí také pro příjezd na vaši nástupní zastávku/nádraží.

  

Po dokončení cesty od nás zpravidla obdržíte e-mailem dotazník. Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá, proto prosím dotazník vyplňte.

Neobdrželi jste po poslední cestě dotazník? Možná jste s námi cestovali nedávno několikrát za sebou. Abychom vás neobtěžovali mnoha e-maily, nezasíláme dotazník osobám, které s námi cestují často, po každé cestě, ale maximálně jednou za 14 dnů.

   

Při cestování autobusem se snadno něco na palubě zapomene. Na naši kancelář ztrát a nálezů se mohou obrátit jak osoby pohřešující své osobní věci, tak poctiví nálezci. Jednoduše vyplňte náš online formulář ztrát & nálezů nebo zavolejte na naši zákaznickou linku +420 228 880 001*

Často kladené otázky

Není v našich FAQ odpověď na vaši otázku?

Jednoduše vyplňte náš kontaktní formulář a sdělte nám svou záležitost. Rádi vám pomůžeme také osobně.

*Mějte prosím na paměti, že poplatky za hovory z pevné linky i mobilního telefonu závisí na sazbách příslušného poskytovatele.