Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus poukazy na autobusové cesty

Poukazy pro cestování autobusem FlixBus

Dárkové poukazy si můžete koupit online

FlixBus poukaz jako dárek

Máte mezi svými blízkými nadšené cestovatele, pro které by byl dárkový poukaz na cestování ideálním dárkem? Tady jste na správném místě, protože s našimi dálkovými autobusy je cestování do mnoha evropských zemí pohodlné a snadné. Dárkové poukazy si můžete koupit v hodnotě 10€, 25€, nebo 40€. Jednoduše vyberte požadovanou hodnotu poukázky, zaplaťte online v našem fanshopu a my vám poukázku pošleme e-mailem. Uplatnění poukazu je velmi jednoduché. Každý poukaz obsahuje kód, který jen zadáte při koupi jízdenky v našem rezervačním systému.

Získejte poukaz

Vyhrajte FlixBus poukaz v soutěži

Pro výhru poukazů nebo slevových kuponů se přihlaste k odběru našeho newsletteru. Budete tak mít všechny informace o našich speciálních nabídkách a akcích jako první!

Můžete nás také najít na Facebooku, a tak nikdy neztratit přehled o našich speciálních nabídkách dárkových poukazů, jízd zdarma, nebo slev. Výherci našich soutěží jsou informování e-mailem.