Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus poukazy na autobusové cesty

Poukazy pro cestování autobusem FlixBus

MeinFernbus FlixBus poukaz si můžete koupit online!

MeinFernbus FlixBus poukaz jako dárek

Máte mezi svými blízkými nadšené cestovatele, pro které by byl dárkový poukaz na cestování ideálním dárkem? Tady jste na správném místě, protože s našimi dálkovými autobusy je cestování do mnoha evropských zemí pohodlné a snadné! Dárkové poukazy si můžete koupit v hodnotě 10€, 25€, nebo 50€. Jednoduše vyberte požadovanou hodnotu poukázky, zaplaťte online v našem Fanshopu a my vám poukázku pošleme e-mailem. Uplatnění poukazu je velmi jednoduché. Každý poukaz obsahuje kód, který pak můžete uplatnit při rezervaci jízdenky v našem rezervačním systému.

V našem MeinFernbus FlixBus fanshopu můžete nalézt mnoho dalších dárkových předmětů!

Získejte poukaz

Vyhrajte MeinFernbus FlixBus poukaz v soutěži

Pro výhru poukazů nebo slevových kuponů se přihlaste k odběru našeho newsletteru. Budete tak mít všechny informace o našich speciálních nabídkách a akcích jako první!

Můžete nás také najít na Facebooku, a tak nikdy neztratit přehled o našich speciálních nabídkách dárkových poukazů, jízd zdarma, nebo slev. Výherci našich soutěží jsou informování e-mailem.