Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Nejkrásnější vánoční trhy, které musíte navštívit

Nadechněte se! Cítíte to? Ve vzduchu je cítit chlad, vůně pečených kaštanů, horkého svařáku a sladká vůně cukroví. To může znamenat jen jediné – Vánoce se blíží. Je čas vytáhnout zimní kabáty, vlněné ponožky a své oblíbené rukavice. Ale je to také čas, kdy se můžete začít těšit na atmosféru vánočních trhů a nákupů vánočních dárků pro své blízké. 

Vánoční trhy mají své kouzlo! Shon, nostalgické rozjímání a veselá nálada, to vše k adventním svátkům neodmyslitelně patří. Každoročně je advent doprovázen kulturním programem pro děti i dospělé, takže nudit se rozhodně nebudete. A co by to bylo za Vánoce, kdybyste alespoň jeden z vánočních trhů letos nenavštívili? 

Připravili jsme pro vás přehled těch nejkrásnějších vánočních trhů u nás doma i v Evropě, které stojí za návštěvu. Vydejte se za vánoční atmosférou s autobusy FlixBus a vyhněte se zbytečnému stresu!

Vyrazte s námi na vánoční trhy

Vánoční trhy.
Přehled těch nejkrásnějších trhů u nás
Vánoční trhy v Insburku.
Další vánoční trhy, které stojí za návštěvu
Vánoční trhy.
Poznejte kouzlo vánočních trhů v Německu