Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Autobusová doprava do nejlepších evropských ski areálů

Více informací o ski areálu Garmisch-Partenkirchen

Zajeďte si autobusem do ski areálu v Garmisch-Partenkirchenu, kde si na 60ti km sjezdovek můžete od listopadu do května užívat parádní počasí, moderní lanovky a vleky i fantastický výhled. Není divu, že se v areálu Garmisch-Partenkirchen konalo v roce 2011 Mistrovství světa v alpském lyžování.

Městečko Garmisch-Partenkirchen leží v Bavorsku na jihu Německa u hranic s Rakouskem. Nabízí mnoho, od kultury přes nakupování a jídlo až po noční život, nicméně lidé sem jezdí hlavně kvůli lyžování. Skvělá je na areálu Garmisch-Partenkirchen široká škála dobrodružných zážitků, které nabízí těm, kdo vyhledávají vyžití venku v přírodě. Můžete se vydat na běžky, zimní pěší túru nebo výlet na sněžnicích, udělat si výlet na lyžích, užít si bobování či sporty na ledě a mnoho dalších rodinných aktivit. Pokud vás víc láká snowboarding, freestyle lyžování nebo carving, žádný strach. Lyžařský areál Classic je tu právě pro vás. Nezapomeňte omrknout Zugspitze, nejvyšší horu Německa, která je vysněným areálem lyžařů i nelyžařů.

Garmisch-Partenkirchen je žhavým kandidátem v souboji o nejlepší německou lyžařskou destinaci a pro ty, kdo by se na zimní dovolené rádi zdrželi delší dobu, je zde samozřejmě celá řada ubytovacích zařízení. Chcete-li však do areálu Garmisch-Partenkirchen vyrazit na jednodenní výlet, máme pro vás skvělé a rychlé autobusové spoje z Mnichova, jimiž se tam snadno dostanete.