Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Autobusová doprava do nejlepších evropských ski areálů

Patříte k milovníkům zimních sportů? Nemůžete se dočkat, až napadne dostatek sněhu, abyste oprášili přezkáče, namazali lyže a mohli konečně vyrazit na svah? Lyžařská sezóna se pomalu blíží, pojďme se společně podívat, kam letos vyrazit. Konec hledání volného místa na přeplněných parkovištích, šetření si energie na řízení za volantem nebo snad vynechání rundy bombardina! FlixBus převezme všechny tyto zodpovědnosti za vás. Připravili jsme si pro vás přehled skiareálů, do kterých se jednoduše dostanete díky našim autobusům FlixBus. Vyrazte na víkendové lyžování v Česku nebo na týdenní dovolenou do rakouských Alp. Výběr necháme na vás. Ujistěte se však, že si jízdenku rezervujete s dostatečným předstihem a, pokud si berete svoje vlastní lyže či snowboard, přečtěte si následující podmínky pro přepravu zvláštních zavazadel.

Zasněžená krajina s odrazy zapadajícího slunce
Vyrazte s FlixBusem do nejvyhlášenějších zimních středisek.
Zasněžená cesta podél lesa
Užijte si skvělé lyžování u nás!