Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§
i

Promiňte, nenašli se žádná města

Zdá se, že nenabízíme žádné destinace, které by odpovídaly vašemu vyhledávání. Změňte vyhledávání nebo se na naše stránky přijďte podívat později.

Na festival kdekoli v Evropě autobusem FlixBus

Konečně se zase blíží léto, což pro nás všechny znamená spoustu věcí – teplo, koupání, zmrzlinu, výlety, dobrodružství, ale hlavně – festivaly! A že máme v Evropě na výběr! Hudební festivaly rostou jako houby po dešti, takže si všichni fanoušci všemožných žánrů přijdou na své. Letní mise společnosti FlixBus je pomoci vám s výběrem festivalů, které letos navštívit, a usnadnit vám dopravu. Využijte náš kvíz níže na stránce a zjistěte, který hudební festival je pro vás jako stvořený.

Vyberte si jeden z českých hudebních festivalů
Tipy na mezinárodní hudební festivaly
Dejte letos šanci i méně známým, menším festivalům

Výhody cesty na festival autobusem

♪ Nemáte v autě dost místa pro stan, spacák, boty, ponožky, pár čistých triček a další vybavení pro přežití festivalu? Máme pro vás řešení! Obrovský zavazadlový prostor našich autobusů snadno pojme všechny vaše nezbytnosti!

♪ Nemůžete se dočkat, až na festivalu konečně zase uvidíte vaše kamarády? Proč čekat až na místo činu, když můžete společně prožít už cestu na váš oblíbený festival! Většina aut nepobere všechny kamarády – pro FlixBus to ale není problém.

♪ Můžete využít toaletu na palubě! Všichni známe ten pocit, kdy se fronta na festivalové záchody zdá nekonečnou… Tak si radši dojděte ještě v autobuse, než bude pozdě.

♪ Festivaly jsou super, ale asi vám je jasné, že budete pro přežití potřebovat dostatek energie. Raději nic neriskujte a namísto dlouhé jízdy autem nasedněte na autobus a dopřejte si před začátkem akce chvilku klidu. Nezapomeňte na své elektronické kamarády – vaše foťáky a mobily si v autobuse FlixBus také mohou dobít baterky!

♪ Autobusy vám nevyhovují, protože se bojíte smradlavých nohou vašeho souseda? Upřímně, nejspíš se vám to nestane, ale kdyby přece… Tak vás to alespoň připraví na ten starý známý čerstvý festivalový vzduch. 

Průvodce na přežití hudebního festivalu

♫ Nejdřív to základní: nezapomeňte si vstupenku (ano, stává se to), občanku a peníze.

♫ Festivaly jsou známé svým špatným signálem, tak si napište čísla své party na papír. Když se vám konečně podaří přesvědčit někoho s funkčním telefonem, aby vás nechal si zavolat, mrzelo by vás zjištění, že jediné číslo, které máte v hlavě, je vaší mámy (a té nevolejte!).

♫ Domluvte si místo srazu. Když se někdo ztratí, vždycky se tam najdete.

♫ Nedělejte jakákoli důležitá životní rozhodnutí!

♫ Nezapomeňte na tekutiny! Ano, tím myslíme vodu. Ne, pivo se nepočítá.

♫ Vezměte si s sebou vysokého kamaráda! Vysocí kamarádi jsou praktičtí – můžete jim sedět na ramenou, když je na pódiu vaše oblíbená kapela, a navíc je vždycky najdete v davu. Nemáte vysokého kamaráda? Najděte si ho.

♫ Pokud plánujete kompletní obměnu šatníku a zničení oblečení je pro tebe prioritou č. 1, tak si s sebou vezměte, co chcete. Pokud to tak není, zabalte si jenom neoblíbené kousky.

♫ Hodila by se vám sprcha? Jděte buď brzy ráno, nebo když je na stagi David Guetta.

♫ Vyvarujte se pofestivalové deprese. Život nekončí v momentě, kdy hudba skončí a začnou se balit stage. Vážně ne!

♫ Malé klišé nakonec: Odvažte se a užijte si každou minutu festivalu - zpívejte, až ochraptíte a tancujte, dokud vás nohy ponesou. Když se budete držet našeho průvodce (hlavně posledního bodu), tak vám garantujeme nezapomenutelný zážitek!