Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Reklamní partneři a Marketingová spolupráce

Vytvořme společně s FlixBus mnohem více!

FlixBus je synonymem moderní přepravy a nejlepšího poměru ceny a služeb. Během velmi krátké doby se značka „FlixBus“ dokázala u zákazníků etablovat a v odvětví turistiky a přepravy získala vedoucí postavení pro dálkovou autobusovou přepravu.

Průběžně hledáme ke spolupráci silné partnery, kteří na základě barterového obchodu dokážou efektivně a měřitelně oslovovat zákazníky.

Jak by mohlo partnerství se společností FlixBus vypadat?

Kromě propojení se sítí činností společnosti FlixBus Vám dále nabízíme možnost vytvářet pro vaše zákazníky atraktivní přidanou hodnotu, a to prostřednictvím POP/POS propagace FlixBusu, konkrétně na obalech produktů. Taktéž na základě barterového modelu s velkým dosahem můžete své produkty představit formou vzorků na palubě naší zelené flotily či v prodejnách FlixBus. 

Výhody spolupráce:

  • Měřitelné zvýšení obratu 
  • Reklamní oslovení napříč mediálními kanály 
  • Nejvyšší kvalita kontaktu
  • Atraktivní spolupráce na úrovni barterového obchodu
  • FlixBus jako silný mezinárodní partner

Těšíme se na váš zájem! 

Váš kontaktní partner

Jana Striežencová - Marketing Manager

Jana Striežencová

Marketing Manager

E-mail: jana.striezencova@flixbus.com

❕Tato e-mailová adresa slouží pouze k dotazům na marketingovou spolupráci. Na dotazy ke sponzorství a na nabídky tištěné reklamy bohužel nemůžeme reagovat. Děkujeme!