FlixBus je Meinfernbus

FlixBus je Meinfernbus

Naše nová evropská značka

Jsme mladí, zelení (ale ne zkušenostmi) a skoro v celé Evropě! Stále pracujeme na vylepšování naší nabídky spojů a služeb, abychom ti mohli poskytnout ještě více. Naším cílem je nabídnout ti vyrovnanou kvalitu ať nasedneš do autobusu v Praze, Londýně nebo Bielefeldu. "Meinfernbus FlixBus" se tak odteď nazývá "FlixBus" po celé Evropě.

Prozkoumej svět a šetři životní prostředí

Naše nové logo a písmeno X symbolizují nekonečné cestovatelské možnosti, které ti každodenně nabízíme. Autobusem FlixBus můžeš procestovat Evropu pohodlně, bezpečně, levně a navíc ekologicky! Nyní máme v naší síti více než 100 000 denních spojů do 1000 cílů ve 20 zemích. Můžeš tak klidně vyrazit ze Skandinávie na italské pláže, nebo navštívit evropské metropole. 

Máš nějaké dotazy? Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky:

Co se změní pro cestující?

Na cestování našimi autobusy se nic nezmění - naší priotitou jsou stále spokojení zákazníci (více o našich službách). Cílem je také sjednotit vzhled našich autobusů, což se ale nestane přes noc. Nový design už ale můžeš vidět na více a více autobusech!

Jak se spojím se zákaznickým centrem?

Náš zákaznický servis je ti k dispozici buď telefonicky nebo přes email. Můžeš nás také kontaktovat přes Facebook, nebo využít kontaktního formuláře

Kde najdu informace o zastávkách a jízdních řádech a kde si můžu koupit jízdenku?

Jízdní řády a zastávky autobusů můžeš najít na naší interaktivní mapě nebo v mobilní aplikaci. Jizdenky si můžeš beze změny koupit buď online na FlixBus.cz nebo Meinfernbus.de, nebo v jednom z našich prodejních míst.

Máš další dotazy, které nebyly zodpovězeny? Zkus naše FAQs.

Kup si svou jízdenku již nyní
Zakladatelé společností FlixBus a Meinfernbus