Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

FlixBus je Meinfernbus

FlixBus je Meinfernbus

Naše nová evropská značka

Jsme mladí, zelení (ale ne zkušenostmi) a skoro v celé Evropě! Stále pracujeme na vylepšování naší nabídky spojů a služeb, abychom vám mohli poskytnout ještě více. Naším cílem je nabídnout vám vyrovnanou kvalitu ať nasednete do autobusu v Praze, Londýně nebo Bielefeldu. "Meinfernbus FlixBus" se tak odteď nazývá "FlixBus" po celé Evropě.

Prozkoumejte svět a šetřete životní prostředí

Naše nové logo a písmeno X symbolizují nekonečné cestovatelské možnosti, které vám každodenně nabízíme. Autobusem FlixBus můžete procestovat Evropu pohodlně, bezpečně, levně a navíc ekologicky! Nyní máme v naší síti více než 200 000 denních spojů do 1200 cílů ve více než 20 zemích. Můžete tak klidně vyrazit ze Skandinávie na italské pláže, nebo navštívit evropské metropole. 

Máte nějaké dotazy? Zde jsou odpovědi na nejčastější otázky:

Co se změní pro cestující?

Na cestování našimi autobusy se nic nezmění - naší priotitou jsou stále spokojení zákazníci (více o našich službách). Cílem je také sjednotit vzhled našich autobusů, což se ale nestane přes noc. Nový design už ale můžete vidět na více a více autobusech!

Jak se spojím se zákaznickým centrem?

Náš zákaznický servis je vám k dispozici buď telefonicky nebo přes e-mail. Můžete nás také kontaktovat přes Facebook, nebo využít kontaktního formuláře

Kde najdu informace o zastávkách a jízdních řádech a kde si můžu koupit jízdenku?

Jízdní řády a zastávky autobusů můžete najít na naší interaktivní mapě nebo v mobilní aplikaci. Jizdenky si můžete beze změny koupit buď online na FlixBus.cz nebo Meinfernbus.de, nebo v jednom z našich prodejních míst.

Máte další dotazy, které nebyly zodpovězeny? Zkuste naše FAQs.

Kupte si svou jízdenku již dnes
Zakladatelé společností FlixBus a Meinfernbus