§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Vyraž na výlet do Drážďan či Berlína!

Jak se nejlépe dopravíš do Drážďan či Berlína?

Abychom ti při cestování zajistili co největší pohodlí, začali jsme spolupracovat s LEO Express. Do Prahy tě dovezeme vlakem nebo autobusem LEO Express. Na palubě tohoto železničního i autobusového dopravce můžeš surfovat na Wi-Fi, sledovat filmy, číst denní tisk, hrát stolní hry nebo si objednat občerstvení, které ti až na místo donese příjemný palubní personál. Z přestupu v Praze se již nemusíš stresovat – na spoje LEO Express navazují spoje FlixBus do Drážďan a Berlína s dostatečně dlouhou přestupovou rezervou.

 

 


← Jak přestoupit v Praze na hlavním nádraží z vlaku na autobus, nebo naopak, se dozvíš z této mapy (pro zvětšení klikni).

 

 

5 důvodů, proč jet s FlixBus do Berlína či Drážďan:

  1. Za peníze, které ušetříš při koupi výhodné jízdenky,  si můžeš koupit např. proslulé berlínské pivo, tzv. Berliner Weisse, dále Currywurst, Döner Kebab nebo další německé klasiky
  2. Nemusíš řešit parkování, nebo to, kdo bude řídit – pohodlné sedačky v autobusu ti umožní ničím nerušenou jízdu
  3. Na palubě autobusu FlixBus máš ZDARMA k dispozici Wi-Fi a zábavní portál, dále zásuvky s 230V i toaletu
  4. Snadná rezervace jízdenek, storno bez poplatku, 3 zavazadla v ceně jízdenky i možnost přepravy tvého jízdního kola
  5. Snadný přestup ze spojů LEO Express na návazné autobusy FlixBus

 

Rezervuj si cestu již nyní!
Do Berlína se zamiluješ

Berlín

Ponoř se do jedinečné atmosféry této metrolopole plné kontrastů a rozmanitosti! Berlín je město plné vytříbených obchůdků, luxusních nákupních center, impozantních paláců a zámků, zajímavých muzeí, ale také hudebních klubů a graffiti zdobených domů. Věděl/a jsi například, že největší válcovité akvárium na světě je právě v Berlíně? Podívej se na naši stránku o Berlíně a dozvi se, proč navštívit německé hlavní město již nyní:

Užitečné informace o Berlíně

 

Drážďany

Drážďany, hlavní město německé spolkové země Sasko, jsou díky svým překrásným barokním stavbám přezdívány jako Florencie na Labi. Ačkoli byla během bombardování v roce 1945 většina historického centra zničena, bylo město schopné postavit se znovu na nohy a obnovit své krásy připomínající časy, kdy sloužilo jako sídlo králů. Na své si zde přijdou i milovníci moderní architektury, umění, hudby, ale třeba i baletu. Podívej se na naši stránku o Drážďanech a dozvi se, proč toho saské město stojí za návštěvu:

Užitečné informace o Drážďanech

Rezervovat nyní!