Autobus Spišské Podhradie - Ždiar

od 125 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Spišské Podhradie

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Spišské Podhradie do města Ždiar jezdí denně 1 autobus. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: 5.0.
Autobusovou jízdenku z města Spišské Podhradie do města Ždiar si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Spišské Podhradie do města Ždiar se dostanete autobusem od 125,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Spišské Podhradie - Ždiar je 229,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Spišské Podhradie do města Ždiar trvá 1 hodina 52 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Najděte nejvýhodnější jízdenky na trase Spišské Podhradie - Ždiar

Cestování z města Spišské Podhradie do města Ždiar je levné a snadné, pokud si vyberete FlixBus. Tato dvě města od sebe leží 81 km a nejkratší cesta autobusem vám zabere pouze 1 hodina 52 minut.
Jízdenky FlixBus jsou vždy dobrou investicí, pokud ale provedete vaši rezervaci s dostatečným předstihem, můžete ušetřit ještě více. Rezervujte na naší webové stránce, nebo pomocí aplikace FlixBus a použijte váš mobilní telefon jako jízdenku při nástupu do autobusu. Autobusy z města Spišské Podhradie do města Ždiar stojí průměrně 229,00 Kč, pokud ale provedete rezervaci v dostatečném časovém předstihu nebo mimo hodně frekventované spoje o víkendech a o svátcích, může cena klesnout až na 125,00 Kč FlixBus má rozsáhlou síť autobusových spojů. S 200 destinacemi v naší síti se můžete spolehnout, že vás v pohodlí a za dobrou cenu dovezeme kamkoliv si budete přát.

Cestování z města Spišské Podhradie do města Ždiar

Dostat se s FlixBusem z města Spišské Podhradie do města Ždiar je tak snadné s 1 přímým spojem denně.
Na trase Spišské Podhradie - Ždiar můžete očekávat minimálně 5.0 zastávek a cesta trvá minimálně 1 hodina 52 minut.
Autobusová doprava je na dlouhé vzdálenosti nejekologičtější způsob cestování a my pracujeme na tom, aby se stala k přírodě ještě šetrnější - naše autobusová flotila podléhá přísným ekologickým standardům, používáme alternativní technologie pohonu a paliva a nabízíme zákazníkům při nákupu jízdenky kompenzaci uhlíkových emisí.
Průměrná cena autobusové jízdenky z města Spišské Podhradie do města Ždiar je 229,00 Kč, což dělá z cestování autobusem jeden z nejlevnějších způsobů dopravy.

Cestování z města Spišské Podhradie

Cestujete z města Spišské Podhradie a dobře se tu nevyznáte? Zde najdete všechny potřebné informace.
Spišské Podhradie je dopravním uzlem s 1 autobusovými zastávky;15 a autobusy z města Spišské Podhradie jezdí denně v rámci státu, tak i dále.

Příjezd do města Ždiar

Cestujete do města Ždiar poprvé? Tohle je vše, co potřebujete vědět:
Ždiar je s 23 spoji a 1 zastávkou dopravní uzel dobře propojený s dalšími destinacemi autobusů FlixBus.

Co očekávat v autobuse na trase Spišské Podhradie - Ždiar

Cestování z města Spišské Podhradie do města Ždiar na palubě autobusu FlixBus znamená cestovat pohodlně s řadou služeb, které vám jízdu ještě zpříjemní. Většina autobusů má na palubě k dispozici Wi-Fi, zábavní portál, zásuvky a toaletu. Můžete si s sebou vzít jedno příruční a jedno cestovní zavazadlo na osobu, takže ani při delších cestách nemusíte cestovat nalehko. Veškeré informace o zavazadlech najdete na stránce Zavazadla v autobusech FlixBus. Každý s platnou jízdenkou má v autobuse garantované místo k sezení. Pokud si ale chcete zajistit vaše oblíbené sedadlo, můžete si jej zarezervovat při nákupu jízdenky. Vyberte si mezi klasickým sedadlem, místem se stolkem, nebo sedadlo panorama s lepším výhledem. Kupte si jízdenku na naší webové stránce nebo přes mobilní aplikaci FlixBus. K dispozici vám je několik platebních metod, ze kterých si jistě vyberete tu pravou.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.