Autobus Kolín nad Rýnem ↔ Milán Malpensa letiště

od 1 949 Kč

Pohodlí na palubě

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech

Ochrana zdraví a bezpečnosti

Při cestování s námi dbejte na bezpečnost svou i ostatních.
Více informací

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.
Naše nabídka

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.
Aktuální informace o trase

Na této stránce


Autobusové zastávky ve městě Kolín nad Rýnem

Poznámka: Vaše jízdenka obsahuje nejaktuálnější informace.

Objevte všechny destinace

Často kladené otázky

Naše nabídka autobusových spojů zahrnuje jak spoje s přestupem, tak rychlejší přímá spojení bez přestupů. Na trase z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště jezdí denně 4 autobusy. Počet zastávek na nejrychlejší trase je: nan.
Autobusovou jízdenku z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště si můžete koupit skrze naši aplikaci, ve FlixShopu a skrze naše partnerské agentury, nebo přímo u řidiče autobusu.
Online rezervaci můžete zaplatit platební kartou nebo přes PayPal, v prodejních agenturách a cestovních kancelářích podle možností jednotlivých agentur a u řidiče pouze v hotovosti.
Z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště se dostanete autobusem od 1 279,00 Kč. Průměrná cena jízdenek na trase Kolín nad Rýnem - Milán Malpensa letiště je 1 759,00 Kč.
Nejrychlejší autobusový spoj z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště trvá 13 hodin 55 minut.
Polohu svého autobusu můžete sledovat na stránce Aktuální informace o trase. Stačí zadat název zastávky a zjistit aktuální informace o poloze autobusu, času příjezdu a případném zpoždění na trase.

Autobusy z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště

Najděte nejlevnější autobusové spoje na trase Kolín nad Rýnem - Milán Malpensa letiště

Rezervace autobusové jízdenky z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště s FlixBusem by nemohla být jednodušší - a pokud si jízdenku zarezervujete předem, můžete dokonce ušetřit!
Autobusy FlixBus jezdí do 38 zemí a spojuje 5000 destinací. Stačí si jen vybrat váš příští cíl a my vás tam pohodlně dovezeme!
Jízdenky si můžete koupit již od 1 279,00 Kč, průměrná cena jízdenek je 1 759,00 Kč. Jak si zajistit co nejlevnější jízdenky? Zarezervujte si své místo v autobuse s dostatečným časovým předstihem a zkuste naplánovat cestu mimo frekventované dny, jako jsou víkendy nebo svátky.
Vzdálenost mezi městy Kolín nad Rýnem a Milán Malpensa letiště je 895kms, což vám s naším nejrychlejším spojením zabere 13 hodin 55 minut.

Zjednodušte si cestování a stáhněte si naši aplikaci. Veškeré informace o vaší cestě budete mít neustále při ruce.

Cestování autobusem z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště

Ať chcete začít svou cestu brzy ráno, nebo raději cestujete přes noc, u nás najdete vyhovující spoj! Z města Kolín nad Rýnem do města Milán Malpensa letiště odjíždí denně 4 autobusy. První autobus odjíždí v 15:20 a poslední autobus je naplánován v jízdním řádu na 23:40. Nejkratší jízda autobusem na trase Kolín nad Rýnem - Milán Malpensa letiště trvá 13 hodin 55 minut; a vy se navíc nemusíte starat o provoz. Stačí se pohodlně usadit, natáhnout si nohy a zapnout si bezplatné připojení k Wi-Fi.
Jízdenku si můžete koupit již od 1 279,00 Kč - jiný způsob cestování se vám tak nevyplatí!
Autobus je také nejlepší volba pro cestující, kterým leží na srdci ochrana životního prostředí. Snažíme se dopracovat k 100% uhlíkové neutralitě a nabízíme zákazníkům možnost kompenzace emisí CO2 při rezervaci jízdenky. Během rezervace v online shopu FlixBus si nejprve vyberte svou trasu a poté jednoduše zaškrtněte „příspěvek na ochranu klimatu“ a my využijeme váš příspěvek na různé projekty zabývající se ekologií.

Autobusem z města Kolín nad Rýnem

Jste připraveni na cestu z města Kolín nad Rýnem? Kolín nad Rýnem je dopravní uzel s 3 zastávkami a autobusy odtud jezdí do 229 destinací.

Příjezd do města Milán Malpensa letiště

Začněte plánovat vaši cestu do města Milán Malpensa letiště. Cestujete sem poprvé? Zde najdete všechny potřebné informace.
Milán Malpensa letiště je dobře propojené město, takže nebudete mít problém se sem dostat. Ve městě Milán Malpensa letiště jsou 2 autobusové zastávky a naše autobusy město propojují s 27 destinacemi nebo městy.

Co můžete očekávat na palubě autobusu FlixBus na trase Kolín nad Rýnem - Milán Malpensa letiště

Cestování autobusem na trase Kolín nad Rýnem - Milán Malpensa letiště je rychlé a pohodlné a navíc je rezervace jízdenky úplně snadná. Můžete si rezervovat jízdenku na naší webové stránce, skrze aplikaci, v jednom z FlixShopů, nebo vám pomůže Google Assistant. Přijímáme platební karty, Paypal, Google Pay, Apple Pay a mnoho dalších platebních metod. Nejjednodušší způsob rezervace autobusové jízdenky je skrze naši aplikaci. Jízdenku budete mít koupenou za pár minut a není potřeba jízdenky tisknout - stačí ji řidiči ukázat v telefonu.
Cestujete s přáteli, s rodinou, nebo se chcete mít vedle sebe volné místo? Potřebujete místo se stolkem, abyste mohli při cestě pracovat, nebo si chcete zajistit místo u okna? Pro vás je tu možnost rezervace sedadla. V průběhu rezervace jízdenky v naší aplikaci nebo na webu si můžete zvolit z možností rezervace klasického sedadla, panorama, se stolkem a volné sousední sedadlo. Jakmile se usadíte na svém místě, můžete se uvolnit a využít některé z našich služeb na palubě autobusu Ve většině našich autobusů je k dispozici připojení k Wi-Fi a zábavní portál, kde můžete sledovat filmy, seriály, nebo třeba poslouchat audioknihy, zásuvky u každého sedadla se zase postarají o plnou baterii po celou dobu jízdy. Naše autobusy mají také samozřejmě k dispozici toaletu. A co víc, ke každé jízdence si můžete s sebou vzít jedno cestovní a jedno příruční zavazadlo, takže vám na vaší cestě nebude nic chybět.


Poskytované služby na palubě podléhají dostupnosti.