Pokud máte potíže při náhledu na tuto webovou stránku, zavolejte nám prosím na +420 228 880 001 nebo se obraťte na FlixBus Google Assistant aplikace.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobus tam a zpět: Las Vegas

Bezpečnostní opatření

Zaručujeme vysoké hygienické standardy pro vaše bezpečí a pohodlí na cestách.

Více informací zde

Cestování v době COVID-19

Podívejte se na aktualizaci našich spojů.

Více informací zde
Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Včasný příjezd

Do cíle se dostanete pohodlně a včas. U všech linek si můžete zkontrolovat aktuální časy příjezdů.

Aktuální informace o trase

Ušetřete až 70 % ceny

Díky našim dynamickým cenám můžete při včasné rezervaci jízdenky ušetřit až 70 %.

Naše nabídka

Jízdní řády autobusů Las Vegas

Vyhledat jízdní řád mezi
Vybrat dny
Odjezd
zpět
Dny Přestupy Odj. Doba jízdy Příj. Od
§§ getWeekdayString(connection.weekdays) §§ §§ connection.interconnection_transfers.length §§ §§ formatTimeFilter(connection.departure.timestamp, connection.departure.tz) §§ §§ formatDuration(connection.duration.hour, connection.duration.minutes) §§ §§ formatTimeFilter(connection.arrival.timestamp, connection.arrival.tz) §§ §§ connection.price > 0 ? formatPrice(connection.price) : 'Rezervuj nyní' §§
Doba jízdy: §§ connection.duration.hour §§:§§ connection.duration.minutes < 10 ? '0' + connection.duration.minutes : connection.duration.minutes §§
Čas na přestup: §§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.hour §§:§§ connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes < 10 ? '0' + connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes : connection.interconnection_transfers[tripIndex-1].duration.minutes §§
§§ stop.departure.timestamp + '000' | date :'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes  
§§ viaStop.station.name §§ §§ viaStop.station.name §§,  ...,  §§ viaStop.station.name §§ ,
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date :'HH:mm': stop.arrival.tz §§ §§ stop.station.name §§
přes
§§ stop.arrival.timestamp + '000' | date : 'HH:mm' : stop.departure.tz §§ §§ stop.departure.timestamp + '000' | date : 'HH:mm': stop.departure.tz §§
§§ stop.station.name §§

Pokud máte rádi vánoční trhy, mohla by se vám líbit také tato města:

Las Vegas očima Lenny

Lenka Malinová

Lenny. Vášnivá cestovatelka, bloggerka a taky trochu gurmánka. Svou rodnou Prahu jsem v devatenácti letech vyměnila za Skandinávii, kam jsem se vydala za studiem a novými zážitky. Dánsko mi ale mimo jiné také otevřelo dveře do světa cestování.  Jsem ukecaná, zvídavá a své zážitky s ostatními sdílím prostřednictvím svého blogu www.lennymali.com a Instagramu. Mezi místa, které mne nejvíce okouzlily svojí atmosférou bych pak určitě zařadila můj milovaný Londýn a Berlín, kam se vždy ráda vracím. Cestování tak pro mne tvoří velmi důležitou část mého života a život bez něj si už nedokážu představit.

Praha
26 let
Sběratelka zážitků

Las Vegas: Informace o městě

Vítejte ve znamení Las Vegas

Las Vegas: Pokaždé jiné

Návštěva Las Vegas nebude nikdy dvakrát stejná. Město, které je nejvíc proslavené svým zábavným průmyslem a kam každoročně přijíždí cestovatelé z celého světa. Nekonečné množství luxusních hotelů, ty nejdivočejší večírky nebo podniky, o kterých se vám určitě ani nezdálo. Ale i historii má toto město opravdu zajimavou. Nejdůležitějším rokem je nepochybně rok 1902, kdy zde došlo nejen k urbanizaci, ale také k přílivu farmářů. Následoval přívod elektriky a budování prvních staveb, které měla tehdy na svědomí zejména mafie. Město rostlo a s ním i jeho oblíbenost nejen mezi turisty z celého světa, kteří sem dodnes přijíždějí za vidinou jackpotu. Ať už je cíl vaší navštívit Las Vegas jakýkoliv, na návštěvu tohoto města budete zajisté ještě dlouho vzpomínat.

Bellagio fontány v Las Vegas

Oblíbená místa ve Vegas

Ve Vegas najdeme spousty dechberoucích míst, odkud lze město vidět i z trošku jiného pohledu, než jen jako město hazardu. Tím prvním místem, které stojí za zmínku, je určitě Bellagio Fountaints. Fontány nacházející se v oblíbené čtvrti Sin City tu každý den tancují v doprovodu hudby a to rovnou několikrát během dne. Jedná se o jedno z nejoblíbenějších míst v Las Vegas vůbec. Jdeme ale dál - a to směrem k slavné kopii Eifellovi Věže, která vám nabídne jeden z těch nejvíce dechberoucích výhledů ve městě. 46 metrů vysoká věž, odkud budete mít možnost vidět nejen slavné Sin City město hříchů, ale také jeho okolí. Potrpíte si na vyhlídky? Pokud ano, pak vás jistě ohromí i jedinečné obří kolo High Roller, které patří mezi opravdové rarity. Kde ho najdete? Jen kousek od Promenády LINQ. 

Skvělý hamburger

5 nejlepších Hamburgerů ve Vegas

Ne nadarmo se říká, že co se stalo ve Vegas, zůstane navždy. A to ať už se zde rozhodnete uzavřít sňatek nebo přerušit vaše novoroční předsevzetí a vychutnat si ten nejlepší burger ve městě. A právě těm patří následující řádky. 

1. Holstein´s
Restaurace, která je známá pro používání těch nejčerstvějších ingrediencí a také pro své podomácku vyrobené bulky a speciální omáčku. Tyto dvě ingredience pak doplňte jednou ze sedmi druhů masa a o dokonalý zážitek máte postaráno. V Holstein´s ale myslí i na děti, které si zde mohou vybrat z dětského menu. 

2. Kombinujte v Burger Bar
Svůj “dokonalý” burger si v Burger Baru zkombinujete v rámci tří kroků, během kterých si mimo masa můžete vybrat i jednu ze sedmi druhů bulek a nekonečného množství omáček a laskomin, kterými jsou třeba slanina či cibulové kroužky. Patříte mezi nerozhodné jedince? Nebojte se. Vybrat si tady totiž můžete i z kousků, které jsou sestaveny samotným šéfkuchařem. 

3. Striptýz & burger: Stripburger
Tak tenhle koncept můžete opravdu najít jen v Las Vegas a ocení ho nejen pánové. Podnik, který se nachází jen kousek od Fashion show, totiž nabízí nejen skvělé potěšení pro váš žaludek, ale myslí i na vaše další smysly. Ať už sem míříte na rozlučku se svobodou nebo chcete vyzkoušet něco nevšedního - místní nabídku šťavnatých burgerů prostě musíte zkusit. 

4. Umami Burger
Patříte mezi opravdové gastronadšence? Pokud je vaše odpověď ano, pak by tento podnik rozhodně neměl chybět na vašem cestovatelském seznamu. Profláklý “cheeseburger”, který si tu vymazlili prostřednictvím tajné kombinace koření, tu navštěvují  nejen místní. 

5. Hvězdný Burger: Gordon Ramsay Burger
Kdo by neznal slavného kuchaře Gordona, který se mimo jiné rozhodl otevřít jeden z prvních podniků vůbec, kde se burgery připravují pomocí ohniště se dřevem. Chuť ohně ale není všechno - vyzkoušet tady musíte i jedinečnou kari omáčku.

Stratosphere Casino, Hotel & Tower

Něco pro milovníky luxusu

Jestliže hledáte něco opravdu speciálního, pak vás zajisté potěší následující tipy věnované právě těm, kteří se nebojí vyhodit si z kopýtka. Jednou z těch dražších záležitostí ve Vegas je prohlídka města helikoptérou, kterou můžete absolvovat jak ve dne tak i v noci. Většina letů trvá přibližně 20 minut, nicméně to se odvíjí dle vašeho výběru tprohlídky. Poté, co budete mít vaší cestu oblaky za sebou, je čas se opět trochu uzemnit, ale ne úplně na zem. Třeba v jednom z místních střešních barů, kterým je například 107 SkyLounge nacházející se na střeše casina Stratosphere. Mimo drinků si tu můžete užít třeba i výhled na jedince absolvující bungee jumping a třeba se tak trochu inspirovat k podobným šílenostem.

Red Rock Canyon u Las Vegas

Přírodní rezervace & parky

Když už budete mít blikajících světel a dalších lákadel dost, přichází čas na odpočinek pro vaše oči i mysl. Uklidňující útočiště najdete například v parku Lake Mead, které okouzlí všichny milovníky romantických západů slunce, odrážejících se na hladině vody. Pokud by to ale na vás bylo přeci jen moc, můžete se vydat na místní okružní plavbu, kterou můžete spojit s brunchem či obědem. Jdeme ale dál a to konkrétně do místa, kterému vévodí červená barva. Samozřejmě, že mám na mysli slavný Red Rock Canyon, který mimo varianty “po svých” můžete objevovat i z horského hřbetu prostřednictvím jedné z organizovaných prohlídek. Tehle pouštní úkaz prostě stojí za to, stejně jako další “ohnivé” údolí - Valley of Fire. Dechberoucí údolí, kde byste jen stěží hledali nějaký ten oheň a kde vás zajisté přepadnou myšlenky na to, jak zde dříve žili jeskynní muži. Poslední park, o kterém bych se chtěla zmínit, je pak Park Joshua Tree, který se nachází jen tři hodiny od Kalifornie. Park, který si oblíbili trampové společně s  fanoušky kempování a místo, kde je možné téměř cokoliv. Tak co, kam budou směřovat vaše kroky?

Las Vegas: vaše autobusové zastávky

Mějte prosím na paměti, že Las Vegas má 8 autobusové zastávky/autobusových zastávek.
Autobusová jízdenka od 115 Kč
Počet spojů z města Las Vegas 30
Počet zastávek ve městě Las Vegas 8
Země Spojené státy