Levné cestování dálkovým autobusem od 125 Kč

Skupina kamarádů před autobusem FlixBus
Autobusy FlixBus jsou vybaveny wifi, zásuvkami a pohodlnými sedadly.

Komfort v autobusech

Naše autobusy jsou vybaveny velkými a pohodlnými sedadly, toaletami, Wi-Fi a zásuvkami.
Servis v našich autobusech
Cestu lze zrušit nebo změnit až do 15 minut před odjezdem.

Naprostá flexibilita

Cestu lze zrušit nebo změnit až do 15 minut před odjezdem.

Změna rezervace
Cestování autobusem může být ekologické - FlixBus

Ekologické cestování

Naše výkonné autobusy mají vynikající uhlíkovou stopu na ujetý kilometr na osobu.

Ekologické cestování autobusem
9 z 10ti našich autobusů dorazí do cíle včas

Včasný příjezd

Do cíle se dostaneš pohodlně a včas: 9 z 10 našich autobusů dojede do cíle bez zpoždění.

Aktuální informace o trase

Snadnější cestování díky aplikaci

Rychlá rezervace, aktuální informace o Tvé cestě, jízdenka v mobilu i exkluzivní nabídky – to vše v aplikaci!

Pořiď si aplikaci

Projeď Evropu dálkovým autobusem FlixBus

Při cestování zelenými autobusy společnosti FlixBus si můžeš vybrat z 200 000 autobusových spojů denně. V současnosti jsou v naší rychle se rozrůstající síti k dispozici autobusové spoje do více než 1200 měst ve 22 evropských zemích. Naše bezpečné a pohodlné autobusy tě dovezou do tvého vysněného cíle buď přes den, nebo jedním z našich nočních autobusů –  ve společnosti FlixBus usilujeme o to, aby byly naše autobusy přesně tam, kde je zrovna potřebuješ!

Kam vyrazit?

Chystáš se procestovat nejzajímavější evropské metropole? Nasedni do jednoho z autobusů FlixBus a za pár korun poznej krásy Berlína, Vídně, Amsterdamu, Kodaně nebo Curychu. A co takhle vyrazit si s kamarádkami na nákupy do Milána? Nebo na romantický víkend ve dvou do Drážďan? Pozorně sleduj naše stránky – tímto výčet našich evropských destinací rozhodně nekončí… Aby ti neunikly žádné novinky, přihlas se k odběru našeho newsletteru, nebo nás najdi na Facebooku! Také pro milovníky přírody máme co nabídnout. Naše autobusy tě dovezou do německých, rakouských, švýcarských a italských Alp, kde můžeš vyrazit na horskou túru nebo jen relaxovat na čerstvém vzduchu s výhledem na nejvyšší evropská pohoří. Pro cestovatele, kteří mají rádi vodu a pláže, nabízíme také autobusové linky na krásné pobřeží Baltského a Severního moře. Vyber si jednu z našich početných autobusových zastávek na severu Německa, třeba Sellin na Rujáně, a objev široké písečné pláže a borové lesy tohoto ostrova.

Před cestou

Naplánovat svou cestu nikdy nebylo tak snadné a bez stresu: jízdenku si můžeš zakoupit online na naší webové stránce, kde jsou také k dispozici veškeré informace o cestování autobusem FlixBus, skrze jedno z našich partnerských prodejních míst nebo přímo u řidiče autobusu. Pokud máš ohledně své nadcházející cesty jakékoli dotazy, pročti si naše FAQ, nebo nám jednoduše zavolej.

V autobuse

Na palubě autobusu, kde máš garantované pohodlné sedadlo po celou dobu jízdy, si můžeš zakoupit levné nápoje a občerstvení. V každém dálkovém autobuse je také zdarma k dispozici Wi-Fi, díky které můžeš po celou dobu jízdy sledovat filmy, poslouchat hudbu, číst noviny, nebo jenom relaxovat při surfování na internetu. Ve všech autobusech jsou samozřejmostí zásuvky, takže se tvému laptopu, tabletu, nebo smartphonu nevybije baterie ani na dlouhých cestách!

Ušetřit při cestování se společností FlixBus je tak snadné! Skvělé ceny našich autobusových jízdenek mají příznivý vliv na obsah tvojí peněženky a naše dochvilné a pohodlné autobusy zase šetří tvoje nervy. A navíc je cestování autobusem také šetrné k životnímu prostředí – emise CO2 ze všech našich autobusových cest jsou kompenzovány skrze náš program na ochranu životního prostředí.